pare pytan odnosnie cm03-04

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2010, 01:19    Pytanie
witam.zaczelem grac w cm03-04?mam pare pytan.
1.Czy w tej grze doswiadczenie jest wazne?prowadze Atletico Madryt.Koncze 2 sezon i chcialbym z tym klubem cos osiagnac(narazie 4 i chyba 3 miejsce w Lidze oraz cwiercfinal Pucharu UEFA) mam mlody zespol i czy cos osiagnac musze sprowadzic doswiadczonych graczy (29-33 letnich) czy mlodziez bez duzego doswiadczenia
2.Czy sprzedac Pinole(czy jakos tak srodkowego obroce 22 letni)w raporcie pisze ze jest dobrym pilkarzem lecz jest w beznadziejnej formie od poczatku sezonu.Co zrobic sprzedac czy dac mu jeszcze 1 sezon?
3.Czy niejaki De la Cuesta(Kolumbia chyba)bedzie wstanie byc dobrym(podstawowym) obronca z R.Carvalho?
4.Czy aby prowadzic reprezentacje(zeby przyjeli moje podanie)musze byc bezrobotny?
był - będzie - jest zawsze IKS!

 dobry.adam Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2010 11:53    #1
3. Jose Julian de la Cuesta to jeden z największych talentów tej gry. Bierz w ciemno.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.