DMC

 danhii Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2003
Skąd: Toszek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2004, 08:16    Pytanie
chcialbym spytac jakie sa KLUCZOWE atrybuty dla defensywnego pomocnika- w wielu poradnikach spotykalem sei z wieloma rozbieznosciami...

 david Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2003
Skąd: Piekary ?šlÄ?skie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2004 10:01    #1
wg mnie są to: przywództwo,wślizgi,gra głową,skocznosc,sila,agresja,walecznosc,KREATYWNOŚĆ,i podania. Przynajmniej ja gdy kupuje DM to patrze szczególnie na to.

 Rem-8 Wywrotowiec

Postów: 1416
Grupa: Moderator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2004 11:32    #2
Szczególnie są to: Podania (Passing), Kreatywność (Creativity), Technika (Technique), Siła (Strength), Agresja (Aggresion) i Wślizgi (Tackling)
"Hey kids rock and roll, nobody tells you where to go"

 danhii Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2003
Skąd: Toszek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2004 12:21    #3
dzieki chlopaki :)

 TomD Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2005
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.09.2004 11:09    #4
i wedlog mnie jeszcze fajnie jak ma dobre strzly z dydtansu , to wtedy z daleka strzela duzo bramek , ja tak gram w wisle i mam takiedo kolesia ( holender z mlodziezowki ) to w sezonie ok 10 strzela. A przy roznych mam go ustawionego zeby sie czail ok 16m, wtedy wszystkie zle wybite pilki padaja jego lupem

EloeloZiom Proletariat

0
18.09.2004 19:53    #5
A wienc.... musi mieć conajmniej 15 atrybótóf takich jak "Wychodzenie rano po bułeczki" , "Szybka zabawa siusiakiem" i "Drapanie sie po orzeszkach" jednak klóczofym atrybótem jest oczywiście "Obgadywanie psa sąsiatki" bez 17 ani róz.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.