dwa pytania:)

Mrbooww Proletariat

0
24.05.2006, 14:30    Pytanie
1.Mam aktualnie rok 2078 i zdarzają się od kilku lat kuriozalne sytuacje że selekcjonerem zostaje manager o umiejętnościach typu: motivaitng 8, Tactical Knowledge 9 czyli słabe:/
Czemu tak się dzieje? Czyżby to reputacja decydowała o tym kto zostanie selekcjonerem?
2.Jako że lubię wyzwania to postanowiłem przejąć pierwszoligową Elaną (Finances: Bankrupt) myślałem że to dług typi 10 mln zł. Patrze a tam 1.96 B zł:O Czy da się to jakoś spłacić?;) Czy nie jest tak że ktoś przejmuje drużyne (lub prezes się zmienia). Do tego cały czas zamykają mi miejsca na stadionie:/ Co zrobić by nie zamykali?

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2006 20:45    #1
1. Reputacja ma bardzo duze znaczenie (w rzeczywistosci tez tak jest).
2. Ponoc w najnowszych wersjach managera cos takiego jak zmiana zarzadu i likwidacja dlugow moze miec miejsce, ale jak to wygladalo w CM 01/02 nie wiem. Podejrzewam jednak, ze moze byc podobnie, wiec jest nadzieja dla Elany :> Niemniej szanse sa nikle i generalnie takiego stanu finansow to Ci nie zazdroszcze :)

Post pomocny

 Paliuka Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.05.2006
Skąd: Tomaszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.05.2006 06:11    #2
Ja miałe 2,5 B długu i go spłaciłem ale grałem bardzo dobrym klubem ze świetnymi piłkarzami i jak ich sprzedałem to 7 sezonach wyszedłem na plus no i miałem stadion o pojemności 500 tys miejsc zrobiony w edytorze i dużo kasy zarabiałem za bilety 10 mln za mecz fajnie było graj a wygrasz powodzenia :)

Post pomocny

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.05.2006 06:46    #3
ze stadionem (z edytora) o poj. 500 tys. to wiesz.

Post pomocny

Mrbooww Proletariat

0
25.05.2006 09:27    #4
Strasznie ciężko mi idzie z Elaną bo aktualnie walcze o utrzymanie, póki co mam 12 miejsce ,a w poprzednim miałem 3:/ z drugiej strony...dobrze mi idzie w PUEFA...aktualnie trzecia runda:)
A prezes ma 70 lat. Z tego co wiem to prezes przechodzi na emeryture w wieku 75 lat. Czy jest szansa że nowy prezes chociaż trochę poprawi sytuacje finansową klubu?

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.