Taktyka, trening, problem z drużyną

 konieczk0 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2010, 15:44    Pytanie
Witam od kilku meczy mam problem z drużyną a mianowicie gram Legia pierwszy sezon w PE idzie mi całkiem nieźle faza grupowa wcześniej wyeliminowanie Bragi i Fenerbahce a ostatnio remis z Fiornentiną na wyjeździe ale za to w lidze już tak kolorowo nie jest przegrana z Zagłebiem Lubin, Odrą Wodzisław czy remis z Polonią Bytom nie wygląda najlepiej. I tu pytanie w czym tkwi ten problem czy złej taktyce a może treningu? Ca prawda robię kilka roszad w składzie jeśli ktoś jest zmęczony ale to nie powinno mieć takiego wpływu na to zwłaszcza że są na tym samym poziomie co 1 skład. Mój trening jest na maksymalnym obciążeniu, trening wymyślony przeze mnie, lecz wszystkim odpowiada i widać już ukośne zielone strzałki. Taktyka gram 4-1-3-2 i nie wiem PE sprawdza się dobrze, w sparingach wygrane po 4-0, 5-1 a w ekstraklasie lipa, zmieniłem taktykę przegrałem to mi powiedzieli że moja wina bo zmieniłem taktykę. Mógłby mi ktoś doradzić co robić?

I ostatnie pytanie czy warto wymienić sztab szkoleniowy i wgrać TUG trening?

 Pomstiborius Młody aktywista

Postów: 720
Grupa: Ekspert
Dołączył: 29.03.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2010 16:04    #1
Nie jest to wina treningu, bo wtedy gracze byliby przemęczeni, często łapali kontuzje i atrybuty by im spadały. Problemem jest złą taktyka na ligę lub kiepska motywacja.

Sztab treningowy dobieraj tak, żeby mieć jak najwięcej gwiazdek. Trening zmień tylko wtedy, jeśli Twój nie daje dobrych rezultatów.
Świat wspiera się na czterech filarach - na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych.

 maniutinho Młody aktywista

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.01.2009
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2010 16:07    #2
Może nie zmieniaj tak często taktyki, albo za często robisz roszady? Jak grałem Legią, to praktycznie cały czas jeden skład i szło mi znakomicie.

 konieczk0 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2010 16:13    #3
Taktykę zmieniłem tylko raz, ale roszady to praktycznie co mecz albo co dwa, lecz nie chce aby grali na kondycji 85-90 bo w tedy to w ogóle im nie idzie

 Craxa fan Młody aktywista

Postów: 492
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2010
Skąd: Krzeszowice / Newmarket UK
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2010 16:27    #4
To daj im dzień odpoczynku po każdym meczu. Liga Polska to trzydzieści spotkań. Ja gram w trzeciej i czwartej angielskiej jednym składem, a tam jest 46 kolejek i trzy puchary krajowe. Daję odpoczynek i wycodzą z kondyncją 92-94.
Maxima Debetur CRACOVIAe Reverentia...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution