Wsparcie klubu bez ligi

 jordaneq Młody aktywista

Postów: 361
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2006
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2010, 00:37    Pytanie
1.Gram Fisherem Athletic w 3 lidze angielskiej. Niedawno się dowiedziałem że w East Dulwich (miasteczko Fishera) jest jeszcze jeden klub. Grali w nim m.in. Peter Crouch czy Alan Pardew. Niestety,mają samych szaraków a klub jest bez ligi. Postanowiłem zapraszać ich na turnieje sparingowe i cały dochód przeznaczać dla nich. Czy to zaowocuje pojawieniem się drużyny chociażby w najniższej lidze? Albo podpisaniem umowy współpracy?
2.http://www.cmrev.com/sufler/problem/9338,Dodatki-_-problemy-_-ogloszenia-_-poszukuje-_-propozycje.html?page=112

Pozdrawiam :)

 maniutinho Młody aktywista

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.01.2009
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2010 07:01    #1
Klubem filialnym może i będzie, ale o to aby zarząd wybrał właśnie ten klub jest bardzo mało prawdopodobne. Kluby chyba te "szaraki" losowo wpadają do najniższej ligi grywalnej jaką masz (ale nie wiem czy klub musi się znajdować w tak zwanej "niższej lidze", więc to też mało prawdopodobne.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2010 08:46    #2
Po pewnym czasie będziesz mógł sam wybierać najpierw rodzaj filii, a potem sam klub spośród wszystkich. Wtedy będziesz mógł zostać ich patronem o ile się zgodzą ;).
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Pomstiborius Młody aktywista

Postów: 720
Grupa: Ekspert
Dołączył: 29.03.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2010 10:19    #3
To co robisz nie ma wpływu na to czy pojawią się oni w lidze. To jest losowe. Możesz tylko trzymać kciuki. O opcji klubu filialnego wypowiedzieli się inni.

Użytkownik uznał post za pomocny

Świat wspiera się na czterech filarach - na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych.

 Taher Młody aktywista

Postów: 219
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2010 10:55    #4
Musiałbyś sprawdzić w edytorze, czy w ogóle jest możliwość, żeby awansowali do ligi grywalnej. Nie orientuje się za bardzo jak to powinno być w angli, może znajdź jakiś klub, który awansował w drugim sezonie, a potem sprawdzisz w edytorze jaką miał ligę na początku. Jeśli klub może awansować, to wpływ będzie miała reputacja, nie żadne finanse

 jordaneq Młody aktywista

Postów: 361
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2006
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2010 00:49    #5
to poprosze przy okazji o pomoc w kwestii patcha 10.0.3
Chciałem sobie uaktualnić FM 10 do 10.0.3 (mam 10.0.2). Pobrałem plik z Waszej strony, włączam i pojawia się Unzipping cos tam. Unzippuje sie do konca i po tym znika. A gra ciągle jest 10.0.2.
Prosze o pomoc

 Junin Partyzant

Postów: 232
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.04.2009
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2010 10:59    #6
unziping znaczy rozpakowywanie, czyli patch się tylko rozpakował a nie zainstalował
"TO nie była Ręka Boga, TO była Ręka Suareza!"

 jordaneq Młody aktywista

Postów: 361
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2006
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2010 12:10    #7
wiem co znaczy unzipping tylko że rozpakował się ale szukam tego installera i nie ma go :/

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.