Zespoły rywalizujące.

 dooomiiin Młody aktywista

Postów: 426
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.05.2008
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2010, 17:59    Pytanie
Zastanawia mnie jedna rzecz: czy w trakcie gry może przybyć danemu zespołowi jakiś nowy rywal?
by dooomiiin

 Godman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 933
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2010 18:03    #1
Być może skrypt gry przewisuje coś takiego (kiedy np. słaby zespół dociera na sam szczyt, i wiele lat rywalizuje o mistrzostwo z długoletnim potentatem) - ale ja się z czymś takim przez 11 lat nie spotkałem :)
"Nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

 dooomiiin Młody aktywista

Postów: 426
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.05.2008
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2010 18:15    #2
No ja też nie chociaż ostatnio podczas konferencji prasowych pytają się mnie o mecze z rywalem, a w informacjach o klubie nie ma tego zespołu wśród rywali. Dlatego spytałem:D
by dooomiiin

 Me4You Młody aktywista

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2010
Skąd: warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2010 18:24    #3
A ja chyba miałem taką sytuacje rywalizując 5 sezonów z rzędu z Ruchem Chorzów o mistrzostwo czy Puchar Polski, ale nie jestem pewien bo to było dość dawno. A jeżeli chodzi o to że na konferencji piszą, że rywal to chodzi o każdy zespół jako rywala a nie jako odwiecznego rywala.

Więc pewnie się da, życze powodzenia ;)

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 01.06.2010 o godz. 18:29

Użytkownik uznał post za pomocny

 Godman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 933
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2010 18:50    #4
[quote=dooomiiin]No ja też nie chociaż ostatnio podczas konferencji prasowych pytają się mnie o mecze z rywalem, a w informacjach o klubie nie ma tego zespołu wśród rywali. Dlatego spytałem:D[/quote]


Wydaje mi się, że FM "tymczasowo" określa Twoich rywali patrząc na przedsezonowe oczekiwania. Mimo, iż Lechia i Wisła nie są rywalami (a wręcz odwrotnie) też mam takie komunikaty - bo obydwa kluby są typowane do mistrzostwa.

Użytkownik uznał post za pomocny

"Nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

 sanki88 Partyzant

Postów: 125
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2010 16:20    #5
Żeby w zakładce informacje o klubie przybył nam największy rywal, to nie ma szans. Grałem kilkanaście sezonów jednym zespołem i jedyne co się zmienia to legendy/gwiazdy/ulubieńcy klubu. Dlaczego nie kluby? Tego nie wiem, ale podobna sytuacja jest z naszymi ulubieńcami i ulubionymi klubami. Jak się jakiegoś klubu na początku nie doda, to później nie ma szans, żeby stał się naszym ulubionym. Jedyne co można zrobić, aby coś w tym kierunku zdziałać to przy każdej okazji negatywnie wypowiadać się o szkoleniowcu przeciwnej drużyny, tak żeby nas nie darzył sympatią. Ale jak wiadomo to nie to samo co nienawiść między dwoma klubami.

Użytkownik uznał post za pomocny

 pucmen Partyzant

Postów: 91
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2009
Skąd: Oświęcim
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2010 17:03    #6
Można też spróbować ciągle walczyć z jakimś klubem o mistrzostwo, zawodnika, negatywnie się wypowiadać o danym klubie. Chociaż, nigdy się nie spotkałem z czymś takim.
Serce w bieli,
Krew w błękicie,
Unia Oświęcim,
Ponad Życie!

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2010 17:54    #7
Ja również nie spotkałem się z tym aby przybył mi rywal.Jedyne to tylko to, iż kilku zawodników miało mnie jako ulubieńca.I tyle
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.