Podatki

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2010, 00:43    Pytanie
Był już kiedyś temat o podatkach. Niestety, to kolejny temat zamknięty przez Pucka, więc tworzę nowy, dokładnie o tym samym.

Dochody z ostatniego miesiąca wynosiły u mnie 980 tys euro.
Podatki 460 tys euro. Od początku tego sezonu zapłaciłem już prawie 2,5 mln euro podatków. A mam listopad. Podatki za poprzedni rok to 1,5 mln euro. Prowadzę Łęczną, nie Manchester United.

Ktoś może mi wytłumaczyć czemu nagle płacę tak duże podatki? Rozwalają mi budżet. Nie mam wielkich dochodów, stadion na 9 tys miejsc i LE. Wcześniej nie miałem problemów z podatkami.

To błąd gry, czy po prostu podatki są naliczane za okres poprzedni? Czy może stawka podatkowa wynosi 50%? W poprzednim sezonie było to koło 24%. Czy może źle liczę? Patrzę na dochody (suma) i podatki.

Screeny: wydatki, dochody, podsumowanie

//Edytowano 7 razy, ostatni raz 19.05.2010, 00:57

-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

 madryckikibic Partyzant

Postów: 139
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.10.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2011 22:43    #1
Odświeżam temat. W moim przypadku chodzi o FM2011. Gram Lechem i płacę po 6mln Euro miesięcznie, wcześniej grałem Realem Madryt i nie płaciłem aż tak dużych. Czy polskie prawo podatkowe jest aż tak dokuczliwe? A może to BUG?

Proszę o odpowiedź...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.08.2011 o godz. 22:44

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2011 08:42    #2
[quote=madryckikibic]Odświeżam temat. W moim przypadku chodzi o FM2011. Gram Lechem i płacę po 6mln Euro miesięcznie, wcześniej grałem Realem Madryt i nie płaciłem aż tak dużych. Czy polskie prawo podatkowe jest aż tak dokuczliwe? A może to BUG?

Proszę o odpowiedź...[/quote]
Nie wiem jak w fm, ale w Polsce są pobierane duże podatki od klubów.

 Czarodziejski Partyzant

Postów: 181
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2011 11:16    #3
Może gra przewiduje przyszłośc, że podatki wzrosną do 50 procent?
Natomiast możesz zyskac w łatwy sposób pieniądze, które czasowo rozwiązują problem. Turniej towarzyski! Organizuje go, jak mam problem w kasie lub wiem, że będę przeprowadzał szalone transfery.
Przerwa zazwyczaj trwa cały lipiec (mecze codziennie) potem tydzień odpoczynku. 7 takich można zorganizowac. Mi na stadionie 10 000 dało to dochód ... 10 mln funtów. Fakt, gracze padnięci, lecz po 2-3 kolejkach dochodzą do siebie.
PS.Pamiętaj, by były to mocne ekipy.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.