CO JEST!

 krissojka Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.03.2010
Skąd: Londyn //Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.05.2010, 13:43    Pytanie
Panowie i Panie!

Użytkownikiem tego serwisu jestem od kilku lat. Dlaczego więc mam konto od tak krótka? Bo miałęm inne, które zostało swojego zamierzchłego czasu zbanowane. Do niedawna jeszcze atmosfera na forum była całkiem przyjemna, nie było większych zwad i sporów. Niestety ostatnimi czasy zaobserwowałem nasilenie negatywnych wibracji w niektórych z was. Wiosenne przesilenie? Ten pisze manifesty na tego, ten robi "pojechanki" na innego itd.

Co jest tego powodem?



PEACE!
Lubię kakauko!

 Lucasinho Ekspert

Postów: 2450
Grupa: Ekspert
Dołączył: 28.04.2007
Skąd: Wołomin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.05.2010 13:50    #1
Sufler to nie miejsce na wylewanie takich żali, jak chcesz to napisz o tym manifest.
lucasinho.blox.pl

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution