po uruchomieniu fm 09 komp się zawiesza

 pabio Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.04.2010, 08:12    Pytanie
jak w temacie ..zainstalowałem oczywiście oryginalnego fm 09 i po jego uruchomieniu komp się zawiesza nieraz od razu nieraz po kilku minutach nie ma regularności tego procesu . Mam procesor 3,06 ramu 1,5 grafika 1,0g gra wcześniej chodziła ale była przez jakiś czas odinstalowana .zrobiłem formata i zainstalowałem bez sterowników FM09 i jest to samo , pozyczyłem od kolegi gre i to samo już nie wiem co się moze dziać czy instalowałem na goły system czy ze sterownikami to i tak się zawiesza i zawsze musze kompa resetować

PROSZĘ O POMOC BO BARDZO DUŻO CZASU POŚWIĘCIŁEM NA FM 09 I CHCIAŁBYM KONTYNUOWAĆ GRĘ

 Chod Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.04.2010 08:34    #1
Zainstaluj wszystkie patche.
#TeamTyniec

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.