Cd-key do FM09

 piotrekksc Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2007
Skąd: krakow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2010, 16:01    Pytanie
Witam! Mam maly problem kupilem kiedys FM09 zainstalowalem i pogralem troche. Jednak mialem problem z kompem i musialem zformatowac dysk. Chce teraz ponownie zainstalowac gre ale zgubilem do niego ta karteczke na ktorej byl key zapisanay. Czy jest jakas szansa zeby to odzyskac. Prosze o pomoc bo musze sobie pograc w moja ukochana gre. dzieki za kazda pomoc
.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2010 16:25    #10
Nie SI, tylko CD Projekt. To już jest trochę bliżej, zwłaszcza przez telefon.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.03.2010 o godz. 16:25

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 piotrekksc Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2007
Skąd: krakow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2010 17:06    #11
Faktycznie to byla ksiazeczka. Zaraz biore sie za szukanie. Instalowalem to juz podnad poltora roku temu tak wiec nawet zapomnialem ze to bylo w ksiazeczce gdzies to napewno musze miec. przepraszam za problem.

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2010 17:20    #12
[quote=piotrekksc]Faktycznie to byla ksiazeczka. Zaraz biore sie za szukanie. Instalowalem to juz podnad poltora roku temu tak wiec nawet zapomnialem ze to bylo w ksiazeczce gdzies to napewno musze miec. przepraszam za problem.[/quote]


ten link co podał Ci del3 bedzie rozwiazaniem nie musisz szukać po prostu zainstaluj to: http://www.cmrev(...)3_1.html

Użytkownik uznał post za pomocny

(L)

 piotrekksc Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2007
Skąd: krakow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2010 17:25    #13
No jest dzieki za ten link wszytko dziala jak nalezy, super zaczynamy. Mam jeszcze tylko jedno pytanko. Bo zawsze kupowalem z roku na rok gre i niegdy nie sciagalem zadnego patha. Powiedzcie mi co powinienem sobie posciagac zebym mial nowe sklady. gdzie moge znalesc jakies fajne pathe. moze jeszcze jakies zdjecia twarzy zawonikow. Bo chcialem sobie teraz zanim zaczne grac wszytko dodatki jakie sa mozlowe zainstalowac zeby wszytko ladnie chodzilo i zebym mial full wypas. wielkie dzieki chlopaki!!

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2010 17:34    #14
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2010 17:34    #15
ten patch 9.3.1 jest najnowszym a po wyjscu FM 10 uaktualnienia składów do 09 nie widziałem;( a twarze grajków znajdziesz na tej stronce i http://www.centrumfm.org/ i pamietaj o zaznaczeniu w opcjach: " zawsze odświeżaj skórke po zatwierdzeniu"

Miłej gry !
(L)

 Niebieski Tomas Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.04.2010 00:58    #16
mam problem z zainstalowaniem gdyż kupiłem gre przez alegro.w programie ,,STEAM'' gdzie wpisuje klucz wyskakuje mi komunikat że podany klucz jest błedny bo już jest zarejestrowany. czy moge zdoby jakoś nowy klucz albo ten co mam w jakis inny sposób użyc?

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.04.2010 03:33    #17
A nie możesz zainstalować gry nie przez steam?
-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.