Utrata obywatelstwa?

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2010, 23:19    Pytanie
No więc, pytanie tak jak w temacie. Jak wiadomo przy rozpoczęciu każdego sezonu generują się wychowankowie. Jako, że gram w Rosji to w większości są to Rosjanie, jednak trafiali się także innych narodowości z drugim obywatelstwem oczywiście rosyjskim. Pewnego dnia gdy miałem grać mecz okazało się, że wypadli mi wszyscy prawi skrzydłowi i nie miałem wyboru jak sięgnąć po młokosa z U-18. Na prawym skrzydle grać umiał tylko jeden - Antal Peter (Węgier). Przenoszę gościa do pierwszego zespołu a tu... ikonka CDZ. Patrzę w zakładkę 'osobiste' a tam ani śladu po obywatelstwie (język rosyjski został).
Niestety jak się później okazało to nie jedyny przypadek. Jedni mają cały czas dwa obywatelstwa a drugim ot tak po prostu znikają.
Wiem, że Fm07 to trochę leciwy już jest ale może jednak ktoś jeszcze pocina w niego ;) To jakiś bug? Spotkał się ktoś z czymś takim? Czy po prostu mi sejw zaczyna wariować i się posypie niedługo?

Przykłady:

Eric Appiah-historia
Eric Appiah-osobiste
Łukasz Kowalczyk-historia
Łukasz Kowalczyk-osobiste
meglio fascista che frocio

 del3 Młody aktywista

Postów: 269
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.01.2008
Skąd: Mechnice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2010 07:42    #1
Wydaje mi się, chociaż nie jestem pewien, że nie każdy newgen pojawiający sie w klubie np. Rosyjskim a mający obywatelstwo np. Polskie jako drugi naród będzie miał Rosję. U mnie w Barcelonie pojawiali sie Polacy bez Hiszpańskiego obywatelstwa.

Użytkownik uznał post za pomocny

Go, Go, Go The Gunners !

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2010 15:43    #2
Zacząłem kolejny sezon i faktycznie, nie wszyscy newgeni mają drugie obywatelstwo. Byłem przekonany, że bez względu na miejsce urodzenia będą mieli rosyjskie obywatelstwo. Nie wiem czemu mi się tak ubzdurało ;). Dziękować.
meglio fascista che frocio

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.