Reputacja klubu

 lew77 Partyzant

Postów: 389
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2009
Skąd: Głowno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2010, 12:15    Pytanie
Obecnie gram w FM 2007 i mam pytanie . Gram Szachtarem Donieck i reputację krajową , jestem w półfinale LM . Kiedy reputacja klubu się podniesie ??
Widzew ole ,ole .xD

 qstosh Przodownik pracy

Postów: 945
Grupa: Ekspert
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: -
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2010 12:29    #1
Reputacja klubu będzie się podnosiła adekwatnie do twoich osiągów czy to w lidze krajowej czy to na szczeblu pucharów europejskich. Punkty reputacji raczej nie rosną tylko jednego konkretnego dnia w roku tylko po trochę się podnoszą w zależności oczywiście od tego jak grasz i jakie wyniki osiągasz Twoim klubem.

Zwycięstwa w lidze mistrzów z faworytami do tytułu, Twoje awanse do kolejnych etapów LM czy też pucharu UEFA (w FM07 jeszcze on istnieje) lub też zdobywanie mistrzostwa krajowego lub np spektakularne transfery zwiększa twoją reputację. Generalnie czym więcej sukcesów tym większa robi się reputacja Twojego klubu.
Dbaj też o rozwój obiektów treningowych i młodzieżowych bo klubowi z globalną reputację nie przystoi mieć słabo rozwiniętego zaplecza :)

Użytkownik uznał post za pomocny

 dr taktyka Młody aktywista

Postów: 110
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.03.2008
Skąd: Radom/Lyon
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2010 12:29    #2
Na pewno już wzrosła, lecz nie zaliczyła aż takiego wielkiego skoku żeby zmieniła się ogólna 'nazwa' :D
Gdy wygrasz LM podskoczy Ci do Kontynentalnej - przynajmniej powinna.

Pozdrawiam

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2010 12:39    #3
Możesz obserwować wartość liczbową odpowiadającą reputacji Twojego klubu w Genie Scout, ale nie jestem pewien czy do 07 jest ten program. Jeśli jest, ściągnij, załaduj w nim save'a i sprawdź jaką wartość ma Twój klub. Popatrz też na wartości klubów z lepszymi reputacjami niż krajowa i porównaj ich wartości w FM Scout.

Użytkownik uznał post za pomocny

-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2010 22:10    #4
Sieknąłem 8 mistrzostw z rzędu, dwa razy 1/4 LM i jeden przegrany finał LM i cały czas mam reputację krajową, więc 'trochę' czasu pewnie Ci zajmie zanim wskoczy ona na poziom kontynentalny ;)
ps. gram Lokomotiwem Moskwa.
ps2 Kontynentalna zaczyna się od 7500 a światowa od 9000
meglio fascista che frocio

 lew77 Partyzant

Postów: 389
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2009
Skąd: Głowno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2010 16:17    #5
Ja wygrałem LM i miałem kontynentalną :) Ale w lidze byłem drugi i znów mam krajową ;(
Widzew ole ,ole .xD

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.