problem z transferem. pomocy!!

 sylar Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.07.2008
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2010, 12:13    Pytanie
Witam. Mam poważny problem dotyczący transferu z ligi frncuskiej(PSG) do mojego Man City. Gram 3 sezon w FM2009 i mam problem. Kupiłem gracza pod koniec czerwca 2010, a klub PSG ustalił termin transferu na koniec sezonu. Byłem wówczas przekonany, że pod koniec sezonu 2009/2010. Okazało się inaczej. Transfer będzie przeprowadzony 1.7.2011. Czy można zmienić termin transferu? Gacz będzie niezbędny już w tym sezonie a brak mi funduszy na zakup kolejnego zawodnika tej klasy. Dodam, że gram w serie fm od samego początku, ale nigdy nie korzystałem z edytora(to chyba moja ostatnia nadzieja), więc jestem w tym temacie kompletnie zielony. Za pomoc użytkowników z góry dziękuje:)

 Gentleman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1326
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2007
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2010 12:34    #1
W FM 2005 byla opcja anulowania transferu, ale teraz takiej nie ma :]
Niech płonie ten ogień
płonie w każdym sercu
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
stanie się to co ma się stać

 MagnificoManager Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.04.2009
Skąd: Nowa Sól
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2010 12:39    #2
Jedynym nieedytorowym sposobem jest chyba wczytanie przedtransferowego sejwa.

 sylar Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.07.2008
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2010 12:50    #3
W takim razie będę musiał sobie poradzić bez tego piłkarza, bo po drodze zdobyłem Tarcze Wspólnoty i zagrałem 2 mecze w lidze, a nienawidze grać 2 razy tego samego meczu, zwłaszcza, jeśli jest tak ważny. Ale dzięki bardzo za pomoc:) Moglibyście mi polecić jakiegoś dobrego prawego pomocnika do 10 mln euro? prosze mnie nie odsyłać do działu talenty, bo boje sie, że zobacze dużo kozackich piłkarzy, których odkrył kto inny i zepsuje sobie zabawe;p

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.02.2010 o godz. 12:51

 paziu Młody aktywista

Postów: 183
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.12.2007
Skąd: Wieluń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2010 14:26    #4
do działu talenty Cię nie odeśle ale do tego http://www.cmrev(...)cze.html jak najbardziej :)

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2010 14:33    #5
[quote=sylar] Moglibyście mi polecić jakiegoś dobrego prawego pomocnika do 10 mln euro? prosze mnie nie odsyłać do działu talenty, bo boje sie, że zobacze dużo kozackich piłkarzy, których odkrył kto inny i zepsuje sobie zabawe;p[/quote]
Wybacz, ale czy otrzymanie rady od kogoś innego, to nie to samo co szukanie w talentach? Ktoś Ci poradzi tego 'kozaka' i zepsuje Ci zabawę, czyż nie?
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2010 17:46    #6
Sebastian Blanco. Tylko nie wiem ile kosztuje.
"To tylko Internet k*rwa."

 sylar Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.07.2008
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2010 18:01    #7
[quote2=Bolson]
Wybacz, ale czy otrzymanie rady od kogoś innego, to nie to samo co szukanie w talentach? Ktoś Ci poradzi tego 'kozaka' i zepsuje Ci zabawę, czyż nie? [/quote2]
Zmienia, chciałbym dowiedzieć się na temat jednego interesującego gracza, a w dziale talenty na raz wyswietla sie ich mnostwo. Taka jest roznica:)

Dzieki szemek7 za pomoc, ale u mnie on gra w realu wiec raczej go nie wyciagne;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.