Czy ma szansę uzyskać pozwolenie na prace w Australii

 szczepek Młody aktywista

Postów: 433
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2010, 18:04    Pytanie
Witam ! Ostatnio przerzucilem sie na FM 2006 ale okej do rzeczy...

Mam już 23 piłkarzy w Perth Glory zacząłem lige, a mogę mieć max. 24 piłkarzy w drużynie i to jedno miejsce jest "zarezerwowane" dla jakiegoś lewego obrońcy i zakontraktowałem pewnego 18-letniego Belga z Anderlechtu... jego sprawa sie dość długo ciągnie i tracę nadzieję ze mogłbym go kupić z powodu braku pozwolenia na prace, nie ma zadnych wystepow w kadrach Belgii ( U-19, U-21 i A )... co ciekawe kupilem dwoch Polakow ( K. Bąk i R. Murawski ) i z nimi nie miałem problemów przy zakupie... a on przy swoich 18 latach ma nawet dość dobre atrybuty... o co może chodzić... czyżby nie lubili Australijczycy Belgów ? :D

 Arek96 Żywa legenda ruchu rewolucyjnego

Postów: 4248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2008
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2010 18:11    #1
Daj temu młodemu kluczowego i spróbuj. Potem najwyżej zmienisz.

 MagnificoManager Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.04.2009
Skąd: Nowa Sól
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2010 18:28    #2
Nie rozumiem cię.

 szczepek Młody aktywista

Postów: 433
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2010 18:33    #3
[quote=MagnificoManager]Nie rozumiem cię. [/quote]
Chodzi o to że jak kupowałem Bąka i Murawskiego nie mieli oni problemów z uzyskaniem pozwolenia na prace, a ten Belg właśnie ma problemy chociaż także jest z Europy... i o co może chodzić
[quote=Arek96]Daj temu młodemu kluczowego i spróbuj. Potem najwyżej zmienisz.[/quote]
Okej spróbuje... na obecną chwilę bardzo dziękuje :)

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 11.02.2010 o godz. 18:41

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.