Sprzedaż Koszulek

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2010, 22:38    Pytanie
Mam takie pytanie do graczy bardziej obeznanych.
A więc gdy grałem sobie Newcastle United to ściągnąłem Beckhama a sprzedaż koszulek wzrosła o 15 %.
Teraz Gram sobie Legią i ściągnęłem Juana Pablo Angela i nic, sprzedaż nie wzrosła.
I tu mam do was Pytanie: jaką "gwiazdę" trzeba kupić do polskiej Ekstraklasy ,żeby sprzedaż koszulek wzrosła. Czy wzrost sprzedaży czegokolwiek wam grając w Ekstraklasie wzrosła? Czy to dotyczy najlepszych lig?

I kolejne Zapytanie:
Jakimi składami Wy gracie. Chodzi Mi o to czy macie młody zespół czy stary. Jaki Wg was jest optymalny. Chodzi mi o wiek.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.02.2010, 22:42

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2010 22:43    #1
Wzrosła, wzrosła. Wystarczy, że transfer jest głośny i potencjalnie dany zawodnik będzie gwiazdą nie tylko zespołu, ale także całej ligi. Do Legii możesz sprowadzić np. Sagana, chodzi o to, żeby zawodnik miał wysoką reputację, a dodatkowo, aby nie był buńczuczny - tego kibice nienawidzą.
Rzadko zdarza się także, że "talent" sprowadzony do klubu powoduje wzrost, na co także wpływ na reputacja.
W składzie zachowuj równowagę ze wskazaniem na młodzież. ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.02.2010 o godz. 22:44

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2010 22:49    #2
Beckham cos osiagnal w futbolu i jest gwiazda a Angel nie aż taka, dopiero rośnie na gwiazde... Chodzi o reputacje danego gracza...

2. a z tym skladem to powiem Ci na moim przykladzie ze ja mam podobna strategio do Wegnera stawiam bardziej na młodych zawodników... oczywiscie mam w skladzie doswiadczonych graczy ale lubie sprowadzic jakas młode gwiazdke z dowolnej ligi i stawaic na wychowankow...


EDIT: Powaliło mi sie z Albinem z Getafe xDDD

no to nawet Angel dla mnie nie był nigdy i nie jest zadna gwiazda proste...

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 07.02.2010 o godz. 23:38

(L)

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2010 23:18    #3
Chłopie ty wiesz ile lat ma Angel? Ty go, aby nie mylisz z Marvinem Angulo? Wszak uświadomię - Juan Pablo Angel ma 35 lat, z tego co wiem to od kilku lat gra w Stanach Zjednoczonych. Więc, jego gwiazda może "urosnąć" bardziej, jedynie jako członka sztabu szkoleniowego, bo jak wyraźnie widać jego kariera piłkarska pomału się kończy.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2010 23:37    #4
[quote=Jacko]Chłopie ty wiesz ile lat ma Angel? Ty go, aby nie mylisz z Marvinem Angulo? Wszak uświadomię - Juan Pablo Angel ma 35 lat, z tego co wiem to od kilku lat gra w Stanach Zjednoczonych. Więc, jego gwiazda może "urosnąć" bardziej, jedynie jako członka sztabu szkoleniowego, bo jak wyraźnie widać jego kariera piłkarska pomału się kończy.[/quote]
Dokładnie tak jest :) A kupiłem go z Monaco (przeszedł na samym początku gry,a gram 2 sezon) ma rozegrane 36 meczów i 11 bramek w barwach reprezentacji Kolumbii. Właśnie kupiłem go żeby mieć potem dobrego trenera a przy okazjii zarobić na koszulkach, dlatego sie zdziwiłem ze nic nie pisało o wzroście sprzedaży. A ma On ponad 150 spotkań rozegranych w Aston Villi...:/ :).
A Jaco Sagan nie przejdzie :/ śit :) inne propozycje ?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.02.2010 o godz. 23:38

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2010 23:49    #5
Żurawski, Krzynówek? Może jakaś legenda Legii? Przeanalizuj zawodników na transferowej, kryteria - wiek, nie może być za młody, bo reputacja musi iść w parze, młody wiek to wyklucza, jeśli chodzi o Ekstraklasę. Spróbuj może Smolarka? Zawodnik musi być naprawdę znany, albo ogólnie albo mieć spore osiągnięcia w FM-ie. Może A. Yakubu?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.02.2010 o godz. 23:50

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.