Jak doprowadzić z CA do PA

 Marian B Partyzant

Postów: 99
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2009, 21:04    Pytanie
Pisałem kiedyś że ciężko w 100% "wychwycić" młode talenty które się rozwiną w miarę oczekiwań (czyli PA). Pomijałem sprawy oczywiste o których wiedziałem (najlepszy trening, najlepsi trenerzy, najlepsza baza, najlepsza liga, regularne występy, młody wiek, wysokie CA - np 140 w wieku 19 przy PA 180 i szukałem wspólnego mianownika który spowoduje wzrost do max młodego talentu (pod warunkiem że Genie wskaże teoretyczne maksymalne umiejętności) Na 95% (pozostałe procenty to pracowitość)najważniejszym czynnikiem jest poprostu profesjonalizm..., po 20 sezonach (a więc nie ma już piłkarzy którzy byli " w standardzie";) mało który piłkarz poniżej 12punktów prof. osiąga CA 175

 Taher Młody aktywista

Postów: 219
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2009 13:06    #1
Rownie ważne jak profesjonalizm jest ambicja.Trenerzy w raporcie przy bardzo mało ambitnych graczach piszą ,że zawodnikowi nie zależy na podnoszeniu umiejętności.

 mamon12 Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.06.2007
Skąd: Jeżowe
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2009 14:39    #2
Oprocz profesjonalizmu i ambicji nie wolno zapomniec o determinacji. nawet dobry zawodnik ale o slabej determinacji nie bedzie gral na maksimum swoich umiejetnosci czy potencjalu

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.