Nie ma opcji krycia?

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2009, 07:07    Pytanie
Czy w tym Fm-ie nie ma opcji krycia 1 na 1(znaczy to było chyba krycie indywidualne) gdzie możemy konkretnie naszego zawodnika przydzielić do konkretnego nazwiska gracza drużyny przeciwnej(np. że Zapata ma kryć Lewandowskiego a Cannavaro Henrego)?Bo w FM09 była taka opcja.Jeśli tak to straszna lipa i spartolili tego FM-ma moim zdaniem i to nie tylko w tej kwestii,bo ja znaleźć tego nie mogę:(Jeśli się mylę to proszę o pomoc w znalezieniu tego?

Edit:Jednak znalazłem:)Sorry za problemy bo juz chciałem przeklinać twórców FM-a-do zamkniecia

//Edytowano 5 razy, ostatni raz 06.11.2009, 07:30

 malinowyksiaze Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2011 20:23    #1
a gdzie to jest? bo ja własnie szukam szukam i nie mogę znaleźć.

 wilq1993 Partyzant

Postów: 260
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2007
Skąd: Lębork
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2011 21:35    #2
polecenia dla piłkarzy - krycie - i wybierasz kogo, pc podpowiada z racji pozycji kogo moglby zawodnik pokryc
Czas to pieniądz a ja nie jestem zegarmistrzem

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.