Kierowanie zespołem, wiedza taktyczna

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2009, 18:22    Pytanie
Witajcie,
czy ktoś z Was może mi potwierdzić (bądź wyprowadzić mnie z błędu) że Wiedza taktyczna odpowiada za jakość porad, które otrzymuję od asystenta, a kierowanie zespołem określa jak dobrze asystent wybiera zawodników do składu? Czy to zupełnie do czegoś innego służy?
Z góry dzięki za pomoc :)
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 przemkoo Ekspert

Postów: 730
Grupa: Ekspert
Dołączył: 08.06.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2009 18:26    #1
Z tego co zauważyłem to kierowanie zespołu jest dla asystenta bardzo ważne. Oprócz tego co napisałeś to dotyczy także kierowaniem zespołu kiedy robi sie urlop podczas meczu. Co do wiedzy taktycznej masz także świętą rację, przynajmniej z tego co na razie sam zauważyłem.

 kurak69 Przodownik pracy

Postów: 373
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2006
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2009 18:53    #2
a ja nie jestem taki pewien. zmieniałem w edytorze w poprzednich wersji parametr wiedzy taktycznej i porady miałem takie same. Szczerze to mało wierze, że poza treningiem ma to jakiś wpływ na pomoc wirtualnych asystentów. Ale to moje osobiste odczucie

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2009 18:55    #3
ano właśnie, bo porady nawet trenera z wysokim atrybutem bywają idiotyczne. Ehh, będę musiał się z edytorem pobawić, żeby to w jakiś sposób udowodnić. Dzięki w każdym razie obu Panom ;)
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 hidalgo4 Młody aktywista

Postów: 174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2008
Skąd: Birmingham
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2009 19:14    #4
nie wiem jak wy ale ja biore AM z motywacja na max i ocena UM i POt jak najwyzszymi i nie mialem problemow nigdy z poradami

 Mlody_Trener Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 553
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.09.2008
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2009 20:36    #5
Całkiem inaczej to wygląda. Kompletnie nie patrz na atrybut "Wiedza taktyczna", bowiem nie jest ona wykorzystywana przez asystenta. Najważniejszymi umiejętnościami są kierowanie zespołem ( jeżeli lubisz się kontaktować z asystentem i słuchać jego podpowiedzi na temat wystawiania pierwszej jedenastki ), Ocena umiejętności i potencjału ( pomaga Ci w dużym stopniu rozpoznać najlepsze punkty w zespole ) oraz motywacja ( jeżeli dajesz w rozmowach np. poproś asystenta lub wtedy gdy masz urlop ). To są te cztery najważniejsze atrybuty asystenta i ich się trzymaj.

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2009 21:10    #6
No a podpowiedzi w trakcie meczu? Jakie popełniam blędy, jak wykorzystać słabości przeciwnika? Bo w sumie do tego mi potrzebny asystent ;) Wszak ocena umiejętności i potencjału dotyczy raczej poszczególnych zawodników, a nie taktyki i sytuacji meczowej. Chyba...? ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.11.2009 o godz. 21:11

"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution