steam a fm

 on fan Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2009, 10:44    Pytanie
wczoraj zainstalowałem fma normalnie a dziś przez steam'a tylko zainstalowało mi się w folderze steam'a czy tak musi być? pierwszy raz mam styczność z tym programem

 mario.79 Partyzant

Postów: 49
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.10.2005
Skąd: Piast??w
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2009 10:53    #1
Wiem że to może nic trudnego ale proszę o pomoc. Kupiłem wczoraj FM10 na płycie. Nie dało się uruchomić przez steam bo nie było premiery (zainstalowałem normalnie z płytą). Dziś będę instalował przez Steam bo chodzi mi żeby bez płyty było. I pytanie jak to się robi. Nigdy nie korzystałem z tego, nie mam żadnych kont. Chcę zainstalować na dwóch komputerach. Potem będę potrzebował netu za każdym razem do odpalenia gry ?

 leszcz Partyzant

Postów: 78
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.09.2007
Skąd: Łódż
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2009 13:45    #2
@ on fan, tak niestety musi być, nic z tym nie zrobisz. Taki urok Stema

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution