Program talenty FM2010

 FMmaniak Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.10.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2009, 13:43    Pytanie
Co myślicie o stworzeniu takiego programu który by posiadał bazę talentów... Każdy użytkownik bym mógł dodawać swoje talenty...
Mam pomysł na coś takiego: Program przy starcie pobiera plik bazowy z jakiegoś serwera FTP, jak ktoś chce dodać talent to program zaktualizowany plika bazy wysyła na serwer.
Wiem że jest taki dział na CMREV, ale zaletą tego będzie to że jak raz pobierzemy plik to nie będzie konieczności łączenia się po raz kolejny z internetem, zaoszczędzenie czasu... Oczywiście chodzi mi tu o nowego FM'a.

Powiedzcie co o tym myślicie...

POZDRAWIAM...

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2009 13:50    #1
no nie głupi pomysl.. jestem za :)
(L)

 Lucasinho Ekspert

Postów: 2450
Grupa: Ekspert
Dołączył: 28.04.2007
Skąd: Wołomin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2009 14:36    #2
Temat nie na sufler, opisz to w manifestach ;]
lucasinho.blox.pl

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.