błąd aktywacji

 mario.79 Partyzant

Postów: 49
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.10.2005
Skąd: Piast??w
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.10.2009, 23:11    Pytanie
Posiadam oryginalnego FM2009. Kupilłem sobie nowego kompa, więc odinstalowałem go na starym sprzęcie. Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się że mój kod aktywacyjny wygasł. Jest napisane okres próbny się skończył. Można zainstalować grę tylko na pewnej liczbie komputerów. Wszystko pięknie ale skoro odinstalowałem grę na starym kompie to dlaczego nie mogę aktywować gry na innym ? O cotu chodzi ?

 batata Przodownik pracy

Postów: 947
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2008
Skąd: Głogów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.10.2009 11:50    #1
Spróbuj za pomocą tej strony zobaczyć, czy aby na pewno prawidłowo odinstalowałeś grę.
[quote=mario.79]jesteś wielki. naprawdę !!! [/quote]
Nie przesadzaj ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.10.2009 o godz. 16:28

 mario.79 Partyzant

Postów: 49
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.10.2005
Skąd: Piast??w
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.10.2009 13:53    #2
jesteś wielki. naprawdę !!!

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.