Problem z grą w sieci

 Przemes Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2009
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2009, 23:20    Pytanie
Witam
Mam z kuzynem maly problem. Gramy przez sieć juz jakiś czas jedną karierę. Jako że mieszkamy niedaleko siebie ostatnio poszedłem do niego i graliśmy na jednym komputerze(wziąłem od siebie sava na pendriva i wrzucilismy u niego zeby pograć). Teraz gdy chcemy kontynuowac grę przez sieć(hamachi, dwa kompy) mamy problem. Nie robilismy haseł do naszych manago, i teraz (ja jestem serwerem) gdy wczytuje grę jestem dwoma manago na raz(wczytuje save który gralismy u niego na jedym kompie). sobą oraz moi kuzynem. Co trzeba zrobić aby moj kuzyn mogł przejąć kontrolę nad swoim manago. Emerytura odpada bo nie chcemy tracic tego co zdobylismy na naszych managerach(reputacja, ulubieni pilkarze itp).

P.S Jeśli ktos ma czas i ochote moge zmiaescic na jakims serwisie tego sava zeby ktos sprobowal to naprawic;].

 Mateo`o Młody aktywista

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.08.2009
Skąd: Świebodzin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.10.2009 11:52    #1
Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że w takiej sytuacji gra przez nie będzie możliwa. Powód jest prosty, założyliście grę na jednym komputerze - normalna kariera, tylko, że dwóch managerów - tak domniemam. Efekt jest taki, że nie można zmienić rozgrywki "normalnej" na sieciową. Jeśli dobrze rozumuję, to musicie zacząć grę od nowa - każdy z was na swoim komputerze. Najważniejsze, by rozpocząć grę klikając "Gra sieciowa".

 Przemes Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2009
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.10.2009 12:24    #2
źle rozumiesz:P, zaczeslismy przez siec. potem gralismy na jedym kompie a potem znowu chcemy przez siec. po prostu nie wiem jak odlaczyc jego manago od sieci

 Guezmir Młody aktywista

Postów: 1560
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2007
Skąd: Gdańsk/Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.10.2009 12:26    #3
Masz problemy ze wzrokiem? ;)

Odpisałem Ci tu:

http://www.cmrev(...)___.html

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.10.2009 o godz. 12:26

Użytkownik uznał post za pomocny

"Każdy szkoleniowiec układa zespół na swój obraz i podobieństwo, on ma uzewnętrzniać jego charakter" Rudolf Kapera

 Przemes Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2009
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.10.2009 23:22    #4
Guezmir faktycznie nie zauwazyłem :P.

Wielkie dzięki, uratowałes nam dupe;]

Zadziałało

 Guezmir Młody aktywista

Postów: 1560
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2007
Skąd: Gdańsk/Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.10.2009 23:31    #5
Cała przyjemność po mojej stronie :)
"Każdy szkoleniowiec układa zespół na swój obraz i podobieństwo, on ma uzewnętrzniać jego charakter" Rudolf Kapera

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution