Dodawanie obrazków

 hadaszyszek Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2008
Skąd: Siemianowice Śląskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2009, 22:09    Pytanie
Chciałbym dodać obrazek mojego Managera. Kiedyś w FM 2008 mi się udało, ale nie pamiętam jak. Tzn. mam obrazek o wymaganych rozmariach (swoją drogą, poda ktoś dokładne jakie to były?), ściągam go sobie i chcę go wrzucić do FM'a przy postaci mojego managera. Wszędzie, gdzie ma być wyświetlony obrazek mojego managera, będzie ten co go sobie wrzuciłem. Pytanie tylko - jak go wrzucić właśnie?

Przepraszam, może za ciemny jestem, ale szukam gdzieś w opcjach i znaleźć nie mogę. Za pomoc dziękuję.

 patryk11 Przodownik pracy

Postów: 1181
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.05.2009
Skąd: wieś: Małachowo ZM
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2009 22:49    #10
[quote=Guezmir]patryk11 po co piszesz to co już napisaliśmy z maciasem173 ???[/quote]
Żeby miał krok po kroku, jak to zrobić...

 Guezmir Młody aktywista

Postów: 1560
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2007
Skąd: Gdańsk/Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2009 22:52    #11
Spoko, wytłumaczyłeś jak należy. Mi by się tak łopatologicznie nie chciało :P Sorki :)
"Każdy szkoleniowiec układa zespół na swój obraz i podobieństwo, on ma uzewnętrzniać jego charakter" Rudolf Kapera

 hadaszyszek Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2008
Skąd: Siemianowice Śląskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2009 13:59    #12
Tak żeby nie zakładać w nowym temacie, to tu się jeszcze zapytam. Da się do FM'a dodać jakąś muzyczkę? Żeby w menu nie było tak cicho zawsze, żeby "coś grało" (głupie uwagi nt. puszczania sobie Winampa będę ignorować). Mam jakieś piosenki w formacie mp3 i chcę, by były słyszalne w menu. Jest w ogóle w tej grze taka możliwość? Za odpowiedź dziękuję.

 hidalgo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 744
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.04.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2009 14:06    #13
Nie da się.
Uderz na forum, a trolle się odezwą.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution