klub + reprezentacja

 PabloBarca Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2009, 17:29    Pytanie
Mam pytanie... czy jeśli prowadzę klub i jednocześnie jestem też trenerem jakiejś reprezentacji to czy może to wpłyną na grę mojego zespołu?? (tzn. klubu którego prowadzę)

Juz dwukrotnie jak prowadziłem Sporting Lizbona to za pierwszym razem zatrudniono mnie w rep. USA i wydawało mi się, że Sporting jakby zaczął gorzej grać, to się zwolniłem z USA, a potem jeszcze Kamerun i to samo.... więc nie wiem czy to tylko przypadek czy może mieć to jakiś wpływ...

 Arek96 Żywa legenda ruchu rewolucyjnego

Postów: 4248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2008
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2009 17:32    #1
Z tego co wiem nie ma to żadnego wpływu na grę Twojego docelowego zespołu. Prowadzenie obu ekip ma za to wpływ na Twoja reputacją (o czym przekonałem się sam w 08 i mój kolega w 09).

Użytkownik uznał post za pomocny

 PabloBarca Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2009 18:01    #2
ok thx ;]

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution