pomoc w sprawie gry

 Pabelas Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2009
Skąd: Wawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2009, 17:31    Pytanie
FM 2009 nie chce odpalić mi na Viscie, na lepszym lapku gdzie wymagania są optymalne dla gry pojawia sie zaraz po odpaleniu że FM przestał działać, tylko raz uruchomiło sie menu, po aktualizacji pełnej SP2, ale przestał po ponownej próbie. Na słabszym lapku poszedł od razu, ale potem przestał - błąd z audio, zrobiłem co trzeba, ale teraz jest "przestał działać". Macie może porady?? spotkaliscie się z tym i daliście jakoś rade? Mam Framenetworka 3.5, i próbowałem dużo różnorakich sposobów na odpalenie gry, z góry dziękuje za wszystkie porady.

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2009 17:34    #1
Przestał działać tj. wywala do Windy czy zawiesza? Próbowałeś przeinstalować?

 Pabelas Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2009
Skąd: Wawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2009 17:52    #2
na lepszym lapku po prostu wyskakuje komunikat przestał działać, a na tym co chodził, dochodzi do ładowania, i pojawia sie komunikat ładowania w róznych języchach i czarny ekran, że przestał działać. Jest coś co może musze zrobić z kompem, albo ściągnąć? Przeinstalowywałem już tyle razy że szkoda gadać:)

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2009 18:30    #3
Ale co wyskakuje dokladnie? Moze skrina walnij. A masz zainstalowane najnowsze stery karty graf?

 vivi30 Partyzant

Postów: 130
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2008
Skąd: POZNAŃ
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2009 22:07    #4
Widać za slaby ten lapek :P Na moim w trakcie gry jak przymuli tez pojawia sie taki komunikat , ale po jakis 5 max 10 sekundach wraca do normy. Jesli chcialbym odpalic cos poza Fmem wtedy zamuli na maxa :) Kup lepszego lub graj na stacjonarnym.

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.09.2009 01:02    #5
[quote=Pabelas]FM 2009 nie chce odpalić mi na Viscie, na lepszym lapku gdzie wymagania są optymalne dla gry pojawia sie zaraz po odpaleniu że FM przestał działać[/quote]
Vivi jak widzisz autora sam mówi, że na lapie z Vistą są optymalne parametry na FMa, a nie działa, a na słabszym z XPkiem na pokładzie ze spokojem rusza. Więc problem jest gdzie indziej aniżeli w konfiguracji komputerowej.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution