zrobcie cos z serrwerem

 PanQlo Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.06.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.09.2009, 14:44    Pytanie
co jest z tymi serwerami , pojawiają się coraz to nowe aktualizacje ,ale w dalszym ciągu nie mogę ich pobrać , bo macie te ch*****e problemy . może tak z laski swojej ,ktoś to naprawi , bo zaczyna to się robić coraz mniej śmieszne . tydien temu , ktoś mnie zapewniał ,że nad tym pracujecie - tydzień mija ,a problemy jakie były takie są .... wstyd !

 Arek96 Żywa legenda ruchu rewolucyjnego

Postów: 4248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2008
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.09.2009 14:44    #1
Uspokój się. Wszystko w swoim czasie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.09.2009 o godz. 14:48

 Baphometh Młody aktywista

Postów: 434
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.09.2009 14:51    #2
[quote=PanQlo]co jest z tymi serwerami , pojawiają się coraz to nowe aktualizacje ,ale w dalszym ciągu nie mogę ich pobrać , [/quote]
od czego masz mirrory człowieku?!
Kibol - w Poznaniu i okolicach określenie niemal od początku kojarzone z kibicem Kolejorza.
http://kibole.wiaralecha.pl/
Mistrz, mistrz, Kolejorz!

 PanQlo Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.06.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.09.2009 15:01    #3
sam się uspokój !! i ... chamie jeden Ty !
- strona schodzi na psy [ nie ujmując nic tym urokliwym zwierzętom ] rok temu każdy tego rodzaju problem, był załatwiany natychmiastowo . Teraz mało ,że problemy się nawarstwiają ,to jeszcze na delikatne zwrócenie uwagi na ów problemy pojawiają się chamski odzywki . .... żenujące . :P

a tak poważnie - zróbcie coś z tym , albo najzwyczajniej wrzućcie linki z aktualizacjami na jakiś darmowy serwer - wszak tyle ich jest .. tydzień już po transferach , a ja wciąż się mecze z tymi zdradzieckimi "świniami" w swoich składach .

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.09.2009 15:15    #4
Panie, ja wraz ze swoim zespołem siedzę nad tym od kilku dni i mocno nadwyrężam swoje łącze. To nie jest takie proste jak ostatnio. Racja jest wstyd i kompromitacja, ale wciąż naprawiamy ten problem.

Tam gdzie są mirrory to bierz z mirrorów, tam gdzie nie ma, to niestety póki co masz pecha.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.09.2009 o godz. 15:16

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution