Fm nie chce dalej isc...

 Kwa_Kwa_2415 Partyzant

Postów: 111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2008
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.08.2009, 19:57    Pytanie
Ponawiam problem...
Otóż, na początku zaznaczę, że i fma 2009 mam legalnego i windowsa vistę rowniez.
Przed wakacjami zakupiłem nowy komputer. Wymagania jak na fma 09 są rzekłbym: super.
Zacząłem nową karierę, dochodzę do 29 lipca i gra sie zatrzymuje, zawiesza, nie chce isć dalej. Wysłałem sejwa koledze, doszedł mi do 1 lipca, odesłał. I wszystko ok. Dochodzę do 29 lipca 2010 roku i to samo... I znowu wysyłam koledze, przechodzi mi do 1 lipca i jest okej.
Wcześniej nic mi się takiego nie zdarzało. Na starym kompie miałem XP (moj tata ma xp i u niego wszystko działa ok - komp tak samo dobry). Dopiero gdy na nowym kompie zainstalowana została Windows Vista Home Premium, zacząłem mieć takie problemy...
Prosiłbym o pomoc...
Serce w bieli, krew w czerni, na zawsze Juve wierni!

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.09.2009 16:11    #20
Miałem nieco podobną historię, kumplowi czasem ukazywało się 199 wiadomości nieprzeczytanych i gdy chciał je odczytać to się okazywało, że nie ma ich w ogóle. W dodatku nie mógł podejmować żadnych decyzji, wszystko za niego podejmował zarząd mimo, że grał. ustalał miejsce w lidze i budżet, akceptował każdą ofertę (w tym 0€ za zawodnika wartego 3 mln) no i pokombinowaliśmy coś mimo, że to ja jestem hostem on również wgrał sobie tą bazę danych jaką ja mam no i pomogło. Może spróbujcie tak rozwiązać ten problem

 spyrka11 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2007
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.09.2009 17:37    #21
Dzieki za rade, juz wszystko OK ;)

 spyrka11 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2007
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2009 18:24    #22
Witam.
Po rozegraniu kolejnego sezonu problem powrocil, tyle, ze w troche innym stopniu... Tym razem w oknie wiadomosci przy ikonce z wiadomosciami pisze, ze mam -255 nowych wiadomosci. Ich rzeczywista liczbe widze jedynie podczas przetwarzania, lecz po powrocie do normalnej rozgrywki i do ekranu z wiadomosciami okazuje sie, ze nie moge przeczytac zadnej nowej informacji...
Byl reinstall, bylo kilkukrotne podmienianie bazy, ktora dostalem od kolegi (kolega hostuje). Ponownie nie mam zadnego pomyslu na rozwiazanie problemu i zdaje sie na Wasza pomoc. Z gory dziekuje.

 gruchalbn Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 370
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2009 19:31    #23
wydaje mi się że nie da się tego naprawić, jedyna możliwość to wczytanie save'a przed błędem lub druga ale nic nie wnosząca grać dalej.
Z tego co wiem to błąd ten pojawia się po zbyt dużej integracji w grę (jakiś edytor czasu rzeczywistego)

 spyrka11 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2007
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2009 19:40    #24
To raczej jest pomylka, bo z zadnego edytora nie korzystam ani ja, ani kolega. Korzystamy jedynie z treningow i FM Genie Scouta... W takim razie trudno, prawdopodobnie skonczymy rozgrywke, chyba ze ktos jeszcze wie cos na ten temat.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution