Kryzys formy

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2009, 15:56    Pytanie
Po dobrym debiutanckim sezonie, 6 msc w lidze, w następnym wiedzie mi się mooocno ciężko. Remisy ze słabszymi tanie porażki, mimo wysokich morali i w porozumieniu piłkarzy kolektywu . Gram 4-4-2 z OPP i OPL, jest możliwość, że FM rozgryzł taktykę? Nie mam czasu na analizowanie przeciwnika toteż gram dla zabawy głównie jedną taksą i o ile tottenhamem udało mi się ugrać dużo o tyle Lorientem mimo wzmocnień (Marquinhos, Echiejle) gram słabiej niż w poprzednim sezonie. I po prostu mają kryzys i jakoś dadzą rade z tego wyjść czy po prostu mam za słaby skład aby nie bawić się w analizy?
gram tak:
Delgado - Echiejle Gioda Shilla Borbon - Ochirosii Petre Skjelbred Russotto - Marquinhos Bruno Moraes

 Spinx Młody aktywista

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.08.2006
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2009 22:48    #10
Ścisłe krycie (u mnie skutkuje):) pressing itp.. pokombinuj:)

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2009 22:57    #11
Nieźle. Przeszedłem na piramidkę, 4-3-2-1 powoli środeczkiem i z faworytem Lens wygrałem;) tylko nadal z dystansu mi parują. Ścisłym boję się zaatakować bo mam wolnych OSów i jeszcze mi uciekną..

 Spinx Młody aktywista

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.08.2006
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2009 23:03    #12
Heh:) no widzisz;D Teraz zostaję kwestia strzałów z dystansu.. hmm to zależy od Twoich grajków.. możesz ustawić żeby Twój DMF nacierał pressingiem:P próbowałem różnych kombinacji.. i skutkowały;) Kto nie ryzykuje ten nei wygrywa;P Obecnie prowadzę Juventus.. bo chcę coś mocniejszego dla zabawy:) a później pomyśle.. ale pewnie coś z Conferene;p jak coś to donos:) bo gadu mi padło:|

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.08.2009 14:21    #13
Ok chyba znalazłem problem ;) w zaufaniu morale zespołu widniało na poziomie 1% co mnie mocno zdziwiło ponieważ w 1 zespole tylko niechciany Audard ma niskie, a reszta w większości znakomite i b dobre, kilku natomiast w porządku. I zostawiłem to, myślałem, że chodzi o te pomniejsze problemy, aż wczoraj wieczorem wparowałem do rezerw a tam wszyscy b. niskie. Oprócz młodych gwiazdek, Deniza Nakiego, Jonathana Cristaldo, Silvu Lunga, Sotirisa Ninisa cała reszta byla wystawiona na sprzedaż od ponad sezonu ale nikt ich nie chciał nawet za 0€. No i myślę, że stąd ten kryzys. Aczkolwiek nie wiedziałem, że morale rezerw przenoszą się także na morale pierwszego zespołu w 'zaufaniu' ;)

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 21.08.2009 o godz. 14:22

 Spinx Młody aktywista

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.08.2006
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.08.2009 14:25    #14
No, trzeba dbać o całą drużynę;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution