wymiana pozycji

 XerfaX Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2003
Skąd: Starachowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2006, 08:59    Pytanie
mam problem, niedziala mi opcja zamiana pozycji w oknie taktyki. znczy kaze np wymieniac sie pozycjami grajacym na skrzydlach stankovicowi i figoa oni caly czas biegaja po swoich stronach i niezamieniaja sie nimi podczas akcji. czy to jakis bug czy ja nieumiem uzywac opcji? dawalem jednemu tylko zeby sei zamienial- nic dawalem obydwu -to samo :((

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2007 01:05    #1
a ja mam pytanie, bo zawsze tak jest jak ustawię zamianę pozycji (np: N z OPP) i jeśli rezygnuje z tego wariantu taktycznego po jakimś czasie w trakcie meczu, to mimo wszystko zawodnicy plątają się po pozycjach zamiennych. O co w tym chodzi??? bug???

Koledze powyżej nikt nie odpowiedział domyślam się dlaczego... ja mam oryginał, bo szanuje twórców gry!

Teraz to dopiero odkurzyłem stary temat :D

I odbiegając od kontekstu pytania zadam pytanie o tej samej tematyce, ale tyczące się innej kwestii: Zauważyliście, że podczas meczu niektóry menadżerowie po jakimś czasie/ gdy nie idzie im gra, zamieniają stronami napastników??? Tez tak robicie? bo ja tak i daje to dobry skutek, szczególnie wtedy, gdy dopasujemy swoich napastników pod obronę przeciwnika.

 k-u-b-a1 Przodownik pracy

Postów: 748
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2007
Skąd: Słupsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2007 10:35    #2
no rzeczywiscie odkurzyles baardzo stary temat.. az tak chce ci sie grzebac ;)?
bardzo czesto wlaczam zamiane pozycji dla napastnikow i u mnie to dziala, nie sa tak dobrze kryci i strzelaja bramki.
a teraz pytanie z innej beczki :P dlaczego jest plusik w tym temacie, choc zaden ekspert sie tutaj nie udzielil ;>?

 Mattii Przodownik pracy

Postów: 998
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.08.2006
Skąd: Uniejów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2007 10:44    #3
Bo ekspert oglądał ten teamt:PP

 Mattii Przodownik pracy

Postów: 998
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.08.2006
Skąd: Uniejów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2007 10:47    #4
XerafX prawdopodobnie masz pirata,a co do ag-25 u mnnie przy zmianie pozycji wszystko ładnie działa.

 k-u-b-a1 Przodownik pracy

Postów: 748
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2007
Skąd: Słupsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2007 10:52    #5
Matii jak najedziesz na ikonke tego folderu przy temacie, to wyswietla sie napis: CM Expert udzielił odpowiedzi.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.