Jak ustawić zawodnika?

 nichu Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.03.2004
Skąd: Toru??
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.08.2004, 11:47    Pytanie
A wiec tak: gram Barcelona. Ronaldinho oczywiscie gra w kazdym meczu (no jak jest przemeczony to odpoczywa). i wlasnie gra szczerze mowiac tak sobie - srednia not oscyluje wokol 7 - no niby calkiem niezle - ale na takiego gracza?! w okolo 20 meczach ma 2 gole i 5 asyst. jak go ustawic - na skrzydle w srodku pomocy w ataku i jako typowy amc juz probowalem i caly czas to samo. czy moze wybrac jakas pozycje i cierpliwie czekac az zacznie grac? moj znajomy tez gra barca i ma to samo. co zrobic???

 Luki Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.02.2004
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.08.2004 21:37    #1
Tez gralem barca i u mnie gral na pewej pomocy i radzil sobie calkiem niezle.A jak chcesz zeby mial wiecej asyst to ustaw go do wykonywania roznych(jesli wiecej goli to do wykonywania wolnych) i wtedy bedzie mial nieraz 10.

 david Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2003
Skąd: Piekary ?šlÄ?skie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.08.2004 22:01    #2
a kogo masz wa ataku?? bo jak masz nowego patcha to ja bym stawial na ronniego i saviole a larssona opylic bo na pocaątku dosc duzo jest wart. I bedziee siepal asysty i gole. a jak masz dobrych napadziorirow (tak mialem w MANU) to niech gra na lewym skrzedle (tak gral u mnie i gral dosc dobrze). a jak nie bedzie gral dobrze co sie pierniczyc .opchnij do chelsea za 150 lub little mniej mln zlociszy i jest. Jednak ronnie potrafi zagrac jeden meczz na 10 a w nastepnym miec or 7 . To jest deczka taki leń i ty tego nie zmienisz.

 Bobi były Premier Rewolucji

Postów: 380
Grupa: Ekspert
Dołączył: 12.12.2003
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2004 10:45    #3
Można spróbować na MC schodzącego w miejsce SC.

 nichu Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.03.2004
Skąd: Toru??
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2004 13:36    #4
no dzieki za sugestie = a wiec:
LEF -> jak napisalem probowalem go na amc - dawalem mu najczesciej wolna role dodatkowo
luki -> dzieki sprobuje;) bedzie te rozne sypal
david -> w napadzie zostawilem larssona i gra swietnie - w 30 meczach ma 18 goli i 12 asyst a nota ok. 7.7 - ale jak mowisz ronaldingo to len - dobry mecz zdarza sie raz na 10
Bobi -> na tej pozycji co piszesz gra u mnie najczesciej - ma bardzo duzo strzalow ale celnosc na 35% :((
tak wlasnie mysle czy zostawic mu wolna role czy nie - i czy dac mu czestsze strzaly z dystansu - w sumie paramtetr long shot ma 15 czyli niezle
Pozdro

 david Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2003
Skąd: Piekary ?šlÄ?skie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2004 21:34    #5
Ja nigdy nie daje zawodnikom "wolna rola" (nawet tym swiatowej klasy) bo zaczynają hasac po calym boisku i nic nie robia. Sam gralem barca i ronnie gral mi slabo ale w ManU mial dusszo asyst. A co do strzalów z dystansu to nie radze. Jak potrafi rypnąc z daleka to bedzie strzelal i bez tego polecenia a ja w swojej dlugiej karierze w cm 03/04 kilkoma dobrymi klubami mialem tozuf co mieli wiecej niz 15 Z dystansy a jak im dalem zeby bili z daleka to co mieli jakas akcje to strzelali a efekt m i z e r n y . POzDRo

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.