Coś jest nie tak :/

Niepelnosprytny Proletariat

0
13.08.2004, 17:36    Pytanie
Cześć. Na obrazku jest mój podstawowy skład. Nie jest zły prawda ?. W tym roku odpadłem z LM w 1/16 z Ajaxem. Jeżeli wg. was nie pasuje ktoś do tego składu, jest wg. was słaby to powiedzcie i od razu rzućcie nazwisko jego ewentualnego następcy (musi być Polak). Wiecie o co chodzi ?. Chcę mierzyć w najwyższe cele, ale jakoś mi nie wychodzi a w CM 03/04 gram od tygodnia. Mam na transfery 4 MLN funtów. Wiadomo, że nikt nie jest niezastąpiony. Czekam na wasze propozycje dot. tuningu mojej drużyny :)

Niepelnosprytny Proletariat

0
13.08.2004 22:28    #1
Postawiłem tam Uche bo piłkarz w tej taktyce na tej pozycji dyryguje grą całej drużyny a Uche dotychczas wspaniale to robi. Kosowski ma ciągle kontuzje pachwiny a jak jest zdrowy to i tak nie gra zbyt dobrze.

Post pomocny

 Bobi były Premier Rewolucji

Postów: 380
Grupa: Ekspert
Dołączył: 12.12.2003
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2004 10:38    #2
Całkowicie zgadzam się z Behemotem. Polecałbym raczej taktykę 4-1-3-2, a jak nie masz DMC (bo nie masz) kup Strusia. Ustawianie Kosowskiego na pozycji MC schodzącego do lewej to absolutnie chybiony pomysł! Radziłbym sprawdzić jeszcze na ML Milę.

Post pomocny

Niepelnosprytny Proletariat

0
16.08.2004 00:13    #3
Hej, Bobi . Przecież gram dokładnie taką taktyką :P 4-1-3-2 a znasz jakąś stronę, z której możnaby ściągnąć jakąś doba taktykę ?. Bo przyznam się, że wybitnym strategiem to ja nie jestem :P

Post pomocny

 david Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2003
Skąd: Piekary ?šlÄ?skie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2004 21:31    #4
wpisz na googlach cm 03/04 i cos znajdziesz.

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.