liga polska i zglaszanie zawodnikow

 davib Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.11.2008
Skąd: ostrow wlkp
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2008, 23:15    Pytanie
witam to moj pierwszy temat na tej stronie, wiec tak, o co chodzi:
1)dlaczego grajac w lidze polskiej mam komunikat ze zawodnicy ponizej 21 roku zycia sa uprawnieni do gry bez bez zglaszania ich do sezonu, ale gdy ich niezglosze okazuje sie ze grac jednak nie moga, ?
2)odnosnie taktyki, czy da sie rac caly czas jedna taktyka, czy tesh moja jest taka slaba, ze musze co kilka meczy ja zmieniac?

 Kash Przodownik pracy

Postów: 537
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2007
Skąd: Police/Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2009 14:38    #20
[quote=kurupt]1.Jeżeli zgłosiłeś już wcześniej 25 zawodników, to nikt więcej nie może grać. Nawet jeżeli ma poniżej 21 lat. Dajmy na to, że masz 3 takich graczy. Wtedy zgłaszasz 22 "normalnych", a tamtych nie musisz.[/quote]
Gdy tak robię, to pojawia się komunikat, że trzeba przypisać wolny numer tym zawodnikom poniżej 21 roku życia, więc to nie tak działa.

 Wilimowski Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Dublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2009 03:47    #21
no więc w takim razie wciąż mamy kichę...w takim razie BUG i to WIELKI bo naprawdę utrudnia grę polska ligą

 kurupt Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.08.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2009 13:46    #22
Ale jakim problemem jest przypisanie numeru zawodnikowi po wcześniejszym zgłoszeniu listy z graczami??
Opinia publiczna to dziwka.
------
http://kurupt.cmrev.com/kariery.html

 DonTomazino Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.07.2009
Skąd: Wawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.07.2009 15:22    #23
Gram Polonią i ostatnie 6 kolejek do końca - Ariel Jakubowski moj najlepszy zawodnik wraca po kontuzji...i okazuje się, że znikną mu numer!! to samo z Chałbińskim, obaj pierwszy skład, grali już poprzednie mecze, i okazuje sie ze nagle tracą numer i nie moge ich wystawić do składu bo widnieją jako niezarejestrowani... BUG że hej, tragedia...... Teraz sobie to logicznie wytłumaczcie

 Wilimowski Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Dublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.10.2009 14:06    #24
no właśnie,zauważyłem dzis jedną rzecz,gram chorzowskim Ruchem,wskutek kontuzji i kartek brakło mi prawego obrońcy,musiałem kogos powołac awaryjnie z drużyny juniorów,padło na Rafała Pawłowskiego,jedynego prawego defa,i co??robiłem to na ryzyko znajac BUG ze tych zawodników nie da się jednak już powołac,a jednak,wskoczył on do składu i zagrał mecz,byłem zadowolony mysląc ze jednak BUGu nie ma,ale zdziwiłem się po meczu patrząc na skład gdyż okazało się że Pawłowski zabrał najzwyczajniej numer przebywajacemu wtedy poza meczowa osiemnatka Gregorkowi,wszystko ładnie pieknie ale juz do końca rundy straciłem Gregorka bo sytuacji nie da się już odwrócic...czy tak to powinno wygladać???

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.