Klucz aktywacji

 simao Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.04.2008
Skąd: Żuromin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2008, 10:29    Pytanie
Wiem że jest taki temat ale za każdym razem gdy wpisuje klucz jest nieprawidłowy,
co robić? POMÓŻCIE!

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.11.2008, 10:30

 mateusz01029 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.03.2009
Skąd: wysoki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2009 21:08    #10
Pomóżcie
odinstalowałem fm 2009 ponieważ pojawili się błędy zainstalowałem jeszcze raz wszystko przebiegło ok i po instalacji włanczam menegera i wyskakuje mi aktywacja i wpisuje kod aktywacyjny i biore dalej i pochwili wyskakuje mi :
Przepraszamy,ale ta kopia football manager 2009 certificate nie może zostać uaktywniona z następujacego powodu:Połączenie się aplikacji z internetem nie powiodło się.Sprawdź połączenie.
Pomużcie co mam robić
Z góry dziękuje

 Dereds Przodownik pracy

Postów: 981
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.07.2007
Skąd: Dynów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2009 21:15    #11
Po 1. Nie spamuj w x tematach.
Po 2. Zajrzyj do słownika ortograficznego, bo nie można wszystkich błedów tłumaczyc, jakims gównianym oswiadczeniem, który każdy sobie moze załatwić...
Po 3. Odczekaj chwile, może jakiś problem z serwerem mają, moze Ty masz coś z netem, spróbuj ponownie jutro, lub za kilka godzin.

 en_do Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.01.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2010 00:52    #12
Ej a ja mam podobny problem ale nie wiem jak go wytłumaczyć. Instalowałem fm09 na poprzednim systemie z tym samym oryginalnym kluczem i było ok a teraz po formatce mi go nie akceptuje i sprawdzałem czy ma wpływ caps lock czy nie walnąłem się z (o=0) i nic, co gorsza sprawdzam go na tej stronce co podaliście i też jest nie poprawny ma ktoś jakiś pomysł? Oczywiście gierka jest oryginalna. Z góry dziękuję za pomoc

 LOLECZeX Młody aktywista

Postów: 481
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2010 10:06    #13
Przecie jak zainstalujesz patch 9.3.1, nie trzeba wpisywać cd-key'a...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.