Bugi w FM 09

 Szobinho Młody aktywista

Postów: 463
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2008
Skąd: Poznań! :D KKS!
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2008, 21:07    Pytanie
Powiedzcie mi jakie znaleźliście bugi w FMie? chodzi o takie ligowe bugi utrudniające rozgrywkę. Bo wiem tylko o bugu w lidze polskiej. Czy co sezon jest tak, że Wisła ma LM ?? i coś było o lidze włoskiej, ktoś pisał że tam też coś jest ale nie wiem co.
'Por Que?No Entiendo Por Que'

 Adio28 Partyzant

Postów: 78
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.01.2008
Skąd: Kętrzyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2008 12:04    #20
Widze,że nie tylko ja mam problemy z kontuzjami.Mam już półmetek sezonu.Gram lechem Poznań no i oczywiście połowa drużyny kontuzjowana:Robert Lewandowski 5 miesięcy,rengifo 1 miesiąc,injac 3 tygodnie,Peszko 5 miesięcy,Stilic 2 tygodnie,juz nawet rezerwowy bialozyt jest kontuzjowany :/...wogóle nie mam kim grać w ataku,obrona jakoś sie trzyma.Myslałem,że tylko ja mam takiego pecha i chciałem zaczynać gre od nowa...ale widze,że sie nie opłaca,lepiej poczekac na jakiegoś patcha...tylko pytanie,kiedy można się spodziewać łatki ?!

 Morszczuk Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 789
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2008 13:06    #21
[quote=peledona10]Czy ktoś gra w lidze niemieckiej, szkockiej lub hiszpańskiej? Jak tam przedstawia się sytuacja z bugami, grą, wyglądem(koszulki, herby, zdjęcia piłkarzy) ?[/quote]


Ja grałem w Hiszpańskiej i Gram Celticiem ; ] Wszystko jest w porządku z tymi ligami.
Widzew i Ruch - Przyjaciół Dwóch!

 Guezmir Młody aktywista

Postów: 1560
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2007
Skąd: Gdańsk/Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.09.2009 13:20    #22
To jest piękne!

http://www.youtu(...)0g-of9EE

Na szczęście nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło :D
"Każdy szkoleniowiec układa zespół na swój obraz i podobieństwo, on ma uzewnętrzniać jego charakter" Rudolf Kapera

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution