Dylemat przed zakupem nowego FM'a

 jagielskce Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.06.2007
Skąd: Skierniewice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2008, 23:28    Pytanie
Witam
Mam taki problem, demo nowego fm'a mi nie działało ,mam sprzęt: intel pentium 4 1.5 ghz ,radeon 9100,895 ramu, wcześniejsze wersje fm'a działały bez problemu. Chcę kupić nowego FM'a ale nie wiem czy w ogóle mi się odpali, bo demo nawet odpalić się nie chciało.Liczę na fachową pomoc gdyż nie wiem co mam zrobić.

Powiem szczerze,choć wiem że to zabrzmi głupio ale najpierw zobaczył bym pirata i sprawdził czy mi pójdzie ale słyszałem ze SI zrobiło dobre zabezpieczenia a więc cholera nie wiem czy fm się odpali czy nie a 90 zł mi szkoda wydać nie mając pewności :| Jestem w dużej kropce

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2008 23:32    #1
Informacje na temat wymagań sprzętowych znajdziesz w Suflerze oraz newsroomie.

 jagielskce Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.06.2007
Skąd: Skierniewice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2008 23:39    #2
ale ja nie rozumiem po co mi karta z pixel shader 2.0 (tak jak jest napisane w wymaganiach) skoro do gry w trybie 2d wystarczy byle jaki szajs :| czyli na moim sprzecie nie odpali po prostu?

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.