Budowa stadionu

 endrus Młody aktywista

Postów: 224
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.10.2008, 20:23    Pytanie
Gram angielskim zespołem Weston-super-Mare i właśnie awansowałem do Championship.Wszystko fajnie tylko jest jeden mały problem- stadion.Pojemność 3000 i sprawdzałem w edytorze że jest nierozbudowywalny,na moja prośbę o rozbudowie zarząd po roku poinformował mnie że rada gminny nie wyraziła zgody.Mam pytanie co trzeba zrobić aby zbudować nowy stadion?
"Piłka nożna to element innego wszechświata, równie poważnego i stresującego jak praca, z takimi samymi zmartwieniami, nadziejami i rozczarowaniami"

 endrus Młody aktywista

Postów: 224
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2008 23:06    #10
Rozpoczynam właśnie nowy sezon i zostałem poinformowany że stadion będzie rozbudowany o 1500 miejsc:-)NIema co pięknie się bedzie prezentował w Premiership- 4500 miejsc to jest to:-)
"Piłka nożna to element innego wszechświata, równie poważnego i stresującego jak praca, z takimi samymi zmartwieniami, nadziejami i rozczarowaniami"

 anonimowy Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2008 13:24    #11
hehe będziesz miał przynajmniej komplet, ale za to dostaniesz premie tv po sezonie w premier lig.

 dull Młody aktywista

Postów: 166
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.05.2007
Skąd: Wisła Wielka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2008 14:02    #12
Jak będziesz autorem sukcesow swojej drużyny, masz szansę na budowę nowego stadionu jeżeli rozbudowa obecnego nie będzie już możliwa...Ponadto 70 mln zł to kwota, która nie powala na kolana, jakby była wyrażona w funtach to jeszcze..;

 leszcz Partyzant

Postów: 78
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.09.2007
Skąd: Łódż
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2008 15:46    #13
a ja mam takie pytanie... jeśli klub jest właścicielem stadionu, czyli ziemia należy do niego pod stadionem, to gmina nadal musi się zgadzać czy jak to jest ?

 dull Młody aktywista

Postów: 166
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.05.2007
Skąd: Wisła Wielka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2008 16:25    #14
Z[quote=leszcz]a ja mam takie pytanie... jeśli klub jest właścicielem stadionu, czyli ziemia należy do niego pod stadionem, to gmina nadal musi się zgadzać czy jak to jest ?[/quote]

Zależy od statusu właściciela stadionu tzn. w Anglii są dwie formy posiadania :
1. freehold - posiadasz najpełniejszy tytuł własności: wolny od jakichkolwiek historycznych zobowiązań. Jesteś właścicielem ziemi, a twoja własność sięga od środka Ziemi aż do gwiazd. Prawo własności trwa wiecznie, do kiedy właściciel, jego spadkobiercy i ich potomkowie żyją.
2. leasehold - dom składa się z kilku pięter a ty sprzedajesz 1 mieszkanie wówczas ustanawia się leasehold. Polega to na sprzedaży prawa do zamieszkiwania w tej nieruchomości przez określony czas, zazwyczaj jest to 99 lat, ale bywa i dłużej.

Nigdzie w FM nie ma stwierdzenia co do pełnego określenia charakteru własności, także pytanie twoje trudne ze względu na brak dokumentów jednoznacznie rozstrzygających przedmiotową kwestię.

 dodo361 Młody aktywista

Postów: 247
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2007
Skąd: Biłgoraj
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2008 17:36    #15
Ja mam troche inny problem, zarzad mowi ze stadion zostanie rozbudowany i czekam i czekam a tu nic, ale sadze ze rozbuduja dopiero po koncu sezonu a jeste na polmetku;/

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2008 17:52    #16
A wyobrażasz sobie, żeby ci w trakcie sezonu wbiły na stadion buldożery? :D W poprzednich FM-ach tak było, teraz jest realistyczniej ;)
twitter.com/Ceyvol

 7kuba7 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2008 10:40    #17
zazwyczaj jest tak, że stadion rozbudują pod koniec sezonu, lub po sezonie, ponieważ trwa to około 2 miesiące, np. u mnie zarząd jeszcze się nie zgodził, gram PSG, narazie nie wyrazili zgody, bo ich zdaniem podgrzewana płyta boiska jest ważniejsza, i ją zainstalowali, trwało to 2 miesiące i teraz przynajmniej żadne warunki atmosferyczne nie przeszkodzą mojej drużynie aby rozegrać mecz (w nawiasie mowiac, jak jest ulewa itd. PSG potrafiło przegrać z 2 ligowcem...) a a a tak btw. yy można jakoś zmniejszyć lub powiększyć cenę biletu..?

pozdro..:)

 Bartez Przodownik pracy

Postów: 1217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2008 13:56    #18
Możesz użyć oszustwa i użyć FMM i ustawić rozbudowywalność do jakiejś tam wartości np 100 tys. albo czekać aż szanowny prezio uraczy Cię rozbudową nowego.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.