Bundesliga,problem!

 sirmichal16 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2006
Skąd: RADOM
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2008, 11:49    Pytanie
Allemanią Aahen awansowałem w ciągu jednego sezonu do 1.Bundesligi i mimo iż zaczął się już sierpień dalej,ani do mojego klubu ani do żadnego innego nie doszli jeszcze juniorzy,dlaczego tak się dzieje? Błąd w grze czy może tam pózniej oni dochodzą?Jak dotąd grałem tylko i wyłącznie Polską LIgą i tam młodzi zawodnicy dołączali ok 30 czerwca a więc w momencie rozpoczęcia przygotowań do zespołu...bardzo proszę o wyjaśnienie

 sirmichal16 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2006
Skąd: RADOM
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2008 16:21    #10
wygląda na to że łatka już działa na moim save -ie bo bramki na stadionie wyglądają trochę inaczej :) mam nadzieję że to pomoże,choć teraz mam inny problem-chyba z Bundesligą lada moment się pożegnam-okazała się być nieco silniejsza od 2.Bundesligi ;p

 sirmichal16 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2006
Skąd: RADOM
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.09.2008 13:23    #11
jeszcze jedno odnośnie tematu juniorów w FM bo nie chce zakładać nowego tematu..co ma właściwie wpływ na "jakość" młodych zawodników których dostaje do zespołu na początku nowego sezonu?Czy może mieć na to wpływ np sukces mojego zespołu i np zwycięstwo w lidze zespołu U-19?Czy może jedynie ustawienia w edytorze mają na to wpływ?

 Kerry Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.09.2008 13:29    #12
Zależy od Twojej szkółki młodzieżowej, trenerów juniorów, klasy drużyny.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.09.2008 o godz. 13:33

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.