Problem z FM 2006

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2008, 22:00    Pytanie
Witam was.Chciałbym sie poradzić Was odnośnie FM 2006... mam taki problem jestem już w roku 2163 mój save wynosi 560 MB i podczas grania(od razu po załadowaniu gry) wyskakują mi 2 komunikaty(wyskakuje do windy) a chce dodać że od początku zaczęcie save'a zaczynałem od bazy"normalnej" oto te komunikaty :

1 Komunikat :

FM 2006 Memory Warning (tekst na niebiskim tle w Windzie(windows))

Football Manager 2006 is running dangerously low on memory.Please quit and free up some memory.

2 Komunikat :

FM 2006 Out Of Memory(tekst na niebiskim tle w Windzie(windows))

Football Manager 2006 has run out of memory and will now quit

dysponuje PC'tem :
dysk 80 Gb
1Gb RAM
Proces 2,00 Ghz Athlon

nie wiem co sie dzieje jesli ktoś miał taki problem i go rozwiązał prosze o pomoc
pozdrawiam


MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Jark4 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 321
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2008
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2008 08:24    #20
Niewiem chyba się nie da zresetować ustawien. Poprostu reinstalnij go, wyczysc rejestr, i po kłopocie.

 brutalny_kazik Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 767
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2007
Skąd: Strzegom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2008 10:54    #21
Panel Sterowania -> System -> Zaawansowane ->Wydajność ->Ustawienia -> Zaawansowane -> Pamięć wirtualna -> Zmień i zwiększ pamięć wirtualną ...

Z drugiej strony - 2163 rok to trochę dużo,save mógł po prostu paść ...

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2008 13:26    #22
Niestety Panowie ale format dysku nic nie daje nadal ten same problem ;/ myśle o kupnie jeszcze jednej kosci 1 Gb ale czy to pomoże ? sam juz nie wiem...
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.