Nieskuteczność :(

Joey Proletariat

0
23.07.2004, 11:52    Pytanie
Chciałem sie was poradzić... Mam oryginalnego Ceema 03/04 uwilebiam tą grę ale mimo to zaczynam sie zastanawiac nad odtsawieniem z prostego powodu - gra nie ma sensu. Obecnie gram Fulham Londyn i jestem juz na końcu sezonu na 13 miejscu. Z ostatnich 11 meczy jakie rozegrałem w lidze wygrałem dwa a reszte przegrałem byłoby ok tylko, że w 3/4 przypadków przegrywam po następcującym przebiegu meczu: Fulham 22 strzały 8 celnych 14 nie celnych mój rywał 2 strzały jeden celny i jest 0:1 ?!?! Czy to jest jakiś bug? Może mam trefnego managera. Sytuacja ta powtarza sie także przy prowadzeniu reprezentacji i innych klubów przewaga przez cały mecz nieźli zawodnicy dobry trening i trenerzy a i tak wszystko się przegrywa. Rozumiem przegrać w ten sposób jeden mecz ale przgrać w ten sposób cały sezon to jest nie fair. Do tego wystarczy dodać, że np taki 40 letni Seaman zostaje najlepszym piłkarzem emczu broniąc 18 strzałow co patrząc na jego statystyki wydaje się totalnie nie realne. Oczywiście po mecuz ze mną np. Seaman wraca do normy i gra juz na 5 - 6 tylko w meczach ze mną 9 - 10. Wyjaśnijcie mi co jest ???

Joey Proletariat

0
23.07.2004 13:45    #1
Dzieki za odpowiedz Behemot! Gram 4-4-2 w napadzie grają (gram na starszej bazie danych) Saha, Marlet, Forlan, Cort, Olisadebe wydaje mi sie że to zawodnicy conajmniej solidni. Obrona owszem gra całkiem dobrze a na bramce stoi van der Sar lub Isaksson ale stawiałem raczej na doświadczenie van der Sara i drogo za to zapłaciłem 19 mecz i 41 puszczonych goli... gra beznadziejnie po prostu. Co do taktyki to naprawdę jest dopracowana zespół wydaje się być dobrze zgrany. Mecze na 2d ogładałęm i musze przyznać że działy się rzeczy conajmniej nieprawdopodobne... Nie jest już amatorem gram w Ceema jakieś 7 lat, trening tez jest całkiem całkiem. Naprawde nie wiem co jest. Właśnie przed chwila grałem w 1/4 pucharu Anglii z Plymouth nie wiem chyba 4 liga. W meczu wynik 0-0 (32 strzały na bramke 18 celnych u mnie, u nich 1 strzał 0 celnych) przegrałem w karnych. Gdybyś widział co wyrabiał bramkarz Plymouth to naprawde... A jego profil bodajże dwie statystyki powyżej 10 reszta 6-9 ale co z tego ?!?!

Post pomocny

 Bobi były Premier Rewolucji

Postów: 380
Grupa: Ekspert
Dołączył: 12.12.2003
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2004 08:51    #2
Tak jak napisał Behemot - drużynę masz bardzo dobrą, oprócz bramkarza. Radzę Ci, abyś rozejrzał się za jakimś nowym. Sam piszesz, że puszcza tyle bramek. A więc? Polecam Kaspera Schmeichela. Powodzenia.

Post pomocny

wuja Proletariat

0
28.07.2004 14:17    #3
mam ten sam problem, jakim zespołem bym nie grał, zawsze jest tak samo. napastnicy psują takie sytuacje że wydaje sie nieprawdopodobne aby było to możliwe(np. bramkarz broni strzał plus trzy dobitki). moi napastnicy potrzebuja średnio 2 razy więcej okazji niz napastnicy przeciwnika aby strzelić bramkę. do tego moi pomocnicy non stop strzelają z dystansu chociaż nie powinni. po wielu miesiącach prób, kombinacji uważam że cm0304 jest po preostu niedopracowana i mało grywalna.

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.