FM19: wrażenia, uwagi, błędy

Makaronczterojaj... Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

-2

30.03.2019 20:46    #661
Mam nadzieję,że w kolejnej wersji zostaną dopracowane pewne niedoróbki. Po pierwsze jest za mało,a nawet całkowicie brak,bramek nadgalaktycznych,a może i nadmetagalaktycznych. Przynajmniej raz w meczu ktoś powinien pierdolnąć w 17 minucie doliczonego czasu gry bramkę z 50 metrów. Tu weszliśmy w kolejną niedoróbkę. Bramki z 20 metrów w ostatniej doliczonej minucie są trywialne. No bo co jest nadzwyczajnego w bramce z 20 metrów w 97 minucie przy oddaniu dwóch strzałów całym meczu. To jest całkowicie normalne. W 17 minucie czasu doliczonego to by było dopiero coś eksytującego. Należy też rozważyć by bramki w doliczonych minutach były chociaż dwie.Przecież to normalne jest ,że prowadząc do 88 minuty 5:3 remisuje się 5:5. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Atrakcyjność gry bez wątpienia poprawiło by gdyby w co drugim meczu prowadzenie 3:0 w 90 minucie nie gwarantowało zwycięstwa.
Niedoróbki powinny być również poprawione w zachowaniu bramkarzy. Gdyby chociaż dwa razy na sezon bramkarz sam sobie coś wrzucił albo wkopał to podniosło by poziom adrenaliny do poziomu niespotykanego nigdy wcześniej.Podania do zawodnika stojącego przed polem karnym spod linii autowej są trywialne i często spotykane tak samo zresztą jak samobóje własnych obrońców. Ostatnim elementem są podania główką. Są one jednak zbyt monotonne. Obrońcy powinni podawać do napastników wychodzących na wolne pole,albo strzelać bezpośrednio do własnej bramki. Tego typu zagrania są przecież czymś normalnym dla piłkarzy napakowanych jak kabanosy.
Po poprawieniu tych wszystkich niedoróbek gra osiągnie poziom napakowania tak pomiędzy pasztetową a salcesonem brunszwickim i będzie ja można opierdolić za kolejne 60 euro plus VAT

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.03.2019 o godz. 20:47

bazaFMtojaja Partyzant

0

31.03.2019 14:17    #662
może ktoś mi powiedzieć czemu po najnowszej aktualizacji nie mogę wybrać klubu z 4 ligi francuskiej mimo że jest zaznaczona na grywalną (podswietlenie na szaro o niemozliwosci podgladu jak i wyboru)

Makaronczterojaj... Partyzant

-2

01.04.2019 07:36    #663
Kolejna poważna niedoróbka. Po pięciu minutach jest 3:0. To ewidentne przeoczenie. Trzeba to koniecznie poprawić. W następnej wersji prosimy o 5:0 ,albo nie, co tam 5 poproszę 17:1. To będzie mocny cios. To już ostatni post dotyczący tego najwspanialszego,najzajebisztszego nadmetagalaktycznego nadgówna,gdyż istnieje taki nadprzycisk,który pozwala ten losowy syf wypierdolić w kosmos.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.04.2019 o godz. 07:39

Gallacher Partyzant

-1

02.04.2019 17:03    #664
Mnie gracze przestali słuchać i przegrywali i ostatecznie zwolnili.Ta gra ma bardzo dziwne mechanizmy na dodatek gracz gra padakę i go opieprzam to potem cały zespół wylewa pomyje na mnie i są konflikty i niezadowolenia.Gracz gra piach od 3 meczy a jak mu zwrócisz uwagę to się obraża i twierdzi że gra solidnie.OD 18 nie rozumiem tej gry,wieczni malkontenci,kapryśni.Prowadziłem Man Utd i za 3 sezon wyrzucili mnie bo gracze masowo dostawali w plecy.Syndrom 3 sezonu.Rozmowy motywacyjne też jakiś dziwne również łapanie czerwonych i żółtych kartek.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

byku916 Partyzant

0

03.04.2019 19:35    #665
Możecie podrzucić jakąś podpowiedź odnośnie środkowego napastnika? Staram się grać jednym wysunietym ale po ostatnich aktualizacjach mój system totalnie padł i napastnik nie dość że nic teraz nie strzela to w meczu ma jedną okazje i ocene 6-6.5. Z góry dzięki bo już mi się pomysły kończą jak to teraz ustawić.

vicomino Partyzant

0

04.04.2019 17:54    #666
Nie pomogę bo sam potrzebuje pomocy :)

https://www.fotos(...)c74d418d

Tak wygląda początek mojego sezonu w czołowym europejskim klubie z czterema co najmniej dobrymi napastnikami w kadrze. Podkreśliłem bramki napastników. Moussa Dembele, Krzysztof Piątek i megatalent newgen Alexandre nie strzelili żadnego gola. Gdy kontuzji doznał Kean skończyło się strzelanie napastników.

byku916 Partyzant

0

04.04.2019 18:37    #667
Od wczorajszego wpisu troche pokombinowałem z ustawieniem. Efektem tego napastnik nareszcie strzela bramki tylko problem w tym że tylko on, reszta zdrowo sie opierdziela. Wiec jak to mówią z deszczu pod rynne ;p

vicomino Partyzant

0

04.04.2019 19:50    #668
Poczekaj co najmniej pół sezonu. Jeśli nadal napadzior będzie walił bramy może faktycznie znalazłeś rozwiązanie :)

byku916 Partyzant

+1

08.04.2019 20:47    #669
No i miales racje. Druga czesc sezonu wszystko sie spierdolilo nie ma bramek nie ma sytuacji ani nawet jednego prostopadlego podania w pole karne. Wydaje mi sie ze w ostatnich aktualizacjach nareszcie naprawili problem ze skutecznością w sytuacjach sam na sam a zrobili to tak ze nie ma czegos takiego jak gra bez pilki napastnika :)

pooh77 Partyzant

0

13.04.2019 20:21    #670

"byku916" napisał:

Od wczorajszego wpisu troche pokombinowałem z ustawieniem. Efektem tego napastnik nareszcie strzela bramki tylko problem w tym że tylko on, reszta zdrowo sie opierdziela. Wiec jak to mówią z deszczu pod rynne ;p

Ok, a co zmieniłeś, że ci napadzior w końcu strzela? Bo po ostatniej aktualizacji, tak jak pisałeś, napastnicy ch*ja grają. Generalnie, mam wrażenie, że coś popieprzyli ze skutecznością prowadzonej drużyny.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.