Komentarze do materiału

jonathan11 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

+1

03.08.2020, 15:26    #1
Gratuluję trenerze majstra! Puchar ;)

Niezły kabaret z tym transferem do Radomiaka za 17,5 mln euro Lol2 To pokazuje, że FM to nieraz ładne science-fiction.

Rzeczywiście prowadzisz klub tylko 3,5 roku? Czyli Wisłę Płock przejąłeś w trakcie jakiegoś sezonu? Przed przyjściem do Płocka jaki klub prowadziłeś i czemu Cię zwolnili czy może sam odszedłeś?

Jeszcze pytanko o scouting. W Pogoni, którą prowadzę zatrudniłem dobrego scouta Austriaka (był akurat bezrobotny) i wysłałem go do Austrii i Niemiec, aby wyszukał mi grajków do ofensywy. Widzę, że obejrzał już 8 meczy, ale nikogo mi nie polecił do drużyny. Nie ma tam zawodników godnych uwagi czy coś mam źle zaznaczone przy poszukiwaniu graczy?

Pakiet scoutingowy mam kupiony na Europę Wschodnią, ale to chyba nie ma znaczenia? Mój scout region Austrii i Niemiec ma bardzo dobrze rozeznany, widzę to na grafice.

Gilbert Młody aktywista

Grupa: Ekspert

0

09.08.2020, 09:02    #2
Dziękuję :).

Co do Wisły to tak - 3,5 roku, dokładnie od odcinka 4 tej opisywanej kariery, pierwsze trzy odnoszą się do Okęcia Warszawa, które prowadziłem wcześniej :).

Co do scoutingu to nie wiem co masz ustawione, ale ważne jest jakie parametry mają sami scouci (ocena umiejętności i potencjału), kto wyznacza im zadania itp. Ale i tak nie można ich zostawiać samych sobie (oczywiście powinni znaleźć kogoś, nie chce mi się wierzyć, że mogłoby być inaczej), ale samemu też warto przeszukiwać rynek (np. poprzez statystyki lig, składy i statystyki poszczególnych drużyn, szczególnie tam gdzie może być zdolna młodzież) i non-stop zlecać przygotowywanie raportów o tych piłkarzach, którymi jesteśmy zainteresowani (polecam też obserwować znalezionych niezadowolonych z innych ekip).
…(…)…

romantico Partyzant

0

09.08.2020, 09:30    #3
Oby tak dalej. Dobre.

Mirkowski Partyzant

0

04.09.2020, 18:38    #4
Kiedy kolejny manifest? :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2020 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.