Komentarze do materiału

Wichura Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

30.07.2012, 17:52    #1
A czy ktoś ma może trening dla młodych bocznych obrońców bo mam młody wielki talent start miał mocny i połowe sezonu grał w pierwszej 11 i grał na wysokim poziomie jego cena oczywiscie szybko wzrosła a teraz po polowie sezonu po zimowym okienku jego forma spadla i gra bardzo slabo nie wiem jak go rozwinąć by atrybuty były bardzo wysokie a i forma wzrosła

wujekzdzicho Młody aktywista

0

30.07.2012, 17:55    #2
Haha, gdybym w tym moim Luksemburgu miał teraz jakiekolwiek podstawy, żeby myśleć o wychowankach, zamiast o emerytowanych Brazylijczykach. Ehh, może za kilka lat. Pamiętam, że w FM11 w Wiśle udało mi się bardzo porządnie rozbudować szkółkę i wyciągnąć parę talentów z Bałkanów i Afryki kiedy mieli po 17 lat, a potem w wieku 20-kilku grali już w Realu Madryt :)

Pucek Stachanowiec

Grupa: Moderator

0

30.07.2012, 17:59    #3
Obawiam się, że w Luksemburgu będą to hamowały te atrybuty dotyczące kraju, które wymieniłem na początku tekstu. To musiałeś na nich sporo zarobić : - )
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

halish Partyzant

0

30.07.2012, 18:30    #4
OK, to ja mam pytanie o obiekty. Zwykle lubię grać słabszymi zespołami, które na początku mają mniejsze budżety i gorszą infrastrukturę. Grając Arką Gdynia udało mi się sprzedać kilka "gwiazd", wygrałem Polski, awansowałem do Ekstraklasy. Udało mi się uzbierać trochę pieniędzy, które poprosiłem, żeby zarząd zainwestował w obiekty zarówno treningowe, jak i młodzieżowe.

No i pytanie: czy to ma sens? Jaki wpływ na szkolenie młodzieży mają obiekty?

Pucek Stachanowiec

0

30.07.2012, 18:35    #5
Oczywiście, że ma wielki sens! Postąpiłeś słusznie! Szkółka i baza są wymienione na początku jako kluczowe elementy. To jedne z rzeczy na jakie masz wpływ jako menedżer.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

lucasfcinter Wybitny Literat

0

30.07.2012, 18:43    #6
A jak widziałbyś rozbudowę i ogólnie zajmowanie się juniorami w 4-ligowym Włoskim zespole? Wydaje mi się, że przez pierwsze 2, 3 sezony nie ma to większego sensu.

wujekzdzicho Młody aktywista

0

30.07.2012, 18:46    #7
Tak jak u mnie. Daruj sobie, a potem zbuduj porządną akademię.

Pucek Stachanowiec

0

30.07.2012, 18:47    #8
Mam ogólnie kompleks tego, że nie grywam w niższych czy niskich ligach. Napiszę pewnie jakiś tekst o tym.

Z obiektami i bazą pewnie ciężko. O trenerów mógłbyś się zatroszczyć jako tako i pewnie też sprowadzać jakichś młodych zawodników z okolicznych klubów może i wytrenować przede wszystkim poprzez szanse w pierwszym zespole, jeśli nadejdzie już czas.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.07.2012, 18:50

kamiQadze Partyzant

0

30.07.2012, 19:20    #9

"lucasfcinter" napisał:

A jak widziałbyś rozbudowę i ogólnie zajmowanie się juniorami w 4-ligowym Włoskim zespole? Wydaje mi się, że przez pierwsze 2, 3 sezony nie ma to większego sensu.

nawet nie tyle sensu bo ten zawsze jest - wcześniej zbudujesz dobrą bazę - co po prostu niżej nie ma na to kasy...
dopiero na zapleczu "ekstraklasy" powinny pojawić się fundusze, choć oczywiście wszystko zależy od tego jak długo się gra i jak się klub prowadzi

Najemnik Partyzant

0

30.07.2012, 19:23    #10
Mam dosyć dużą kadrę więc ciężko wszystkim juniorom zapewnić ogranie meczowe. Czy dając dość dużą liczbę sparingów w sezonie dla zespołu juniorów rekompensuje to w jakimś stopniu brak gry w pierwszym zespole?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2018 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.