Komentarze do materiału

pawlik09 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

12.01.2010, 13:59    #1
dlaczego nie moge przydzialać treningi juniorskie ?

AgreSsiveStyle Partyzant

0

12.01.2010, 15:46    #2
Hi guys! : ) Cieszę się z waszych odpowiedzi. Postarałem się odpowiedzieć każdemu.

techniczny, to wiadome, że grając w lepszej lidze wyszkolimy lepszych piłkarzy. (Jest napisane, że reputacja i ligi i klubu ma wpływ na rozwój talentów.) Pamiętajmy jednak, że grając tak jak napisałeś np. Wisłą nie potrzebujemy na warunki krajowe aż tak dobrych zawodników jak w PRM. Nie wyklucza to oczywiście, że w Polsce nie pojawi się gracz światowej klasy! (patrz. Dąbrowski) Ten system w FMie 2008 sprawdziłem w wielu ligach. W polskiej również działa, bo dlaczego nie? Przyznam jednak, że na początku kariery trzeba oprzeć skład na zawodnikach (młodych) spoza Polski, z resztą w Leeds tak samo zaczynałem. Angielscy juniorzy byli bardzo drodzy jak na moje ówczesne finanse, a mimo dobrej bazy nie miałem trenerów. Mimo tego sprowadzeni i wyszkoleni w naszych progach bardzo młodzi gracze z zagranicy, to ciągle są nasi wychowankowie! Mam save, gdzie gram Lechem Poznań, jednak dopiero 7 sezon. Mimo tego wytrenowałem już kilku europejskiej klasy zawodników. Większość z nich niestety, głównie ze względu na reputację ligi, musiałem sprzedać, w przewadze do dobrych klubów europejskich. Nie osiągnąłem jeszcze pełni szczęścia w Lechu, bo głównie zbieram pieniądze na rozbudowę infrastruktury. Z czasem pewnie zacznie pojawiać się w składzie więcej rodaków. Moim zdaniem, co zostało napisane w artykule im szybciej i częściej będzie grał w pierwszym zespole, tym lepiej.

zydowski_pokemon, w moich reżimach środkowi obrońcy trenują razem z ofensywnymi pomocnikami, boczni obrońcy ze skrzydłowi itd. Nie robię specjalnych reżimów, by poprawić konkretny atrybut. Jak się okazało, to po prostu niepotrzebne. Spójrz sam na screeny i porównaj, Dąbrowskiego (jego dopiero po kilku sezonach przestawiłem na trening dla napastników), Piresa vs Lechnera; Thomasa vs Durana, Formicę; Czy kluczowe atrybuty, wymagane na ich pozycje nie są wystarczająco rozwinięte? Najważniejsi są trenerzy i baza. Nie wiem jak wygląda ich CA i PA, bo nie używam żadnych edytorów i genie scoutów.
W rezerwach trzymam piłkarzy, którym sztab nie przewiduje zbytnich karier. W Anglii mają ligę rezerw, która wraz z przedsezonowymi sparingami w zupełności wystarczy. Ci gracze przeważnie trafiają w końcu na ławkę, bądź do słabszych klubów PRM, lub do CH. Wypożyczenia owszem, gdy nie mamy aktualnie dla niego miejsca w składzie i mamy pewność, że będzie grał w innym klubie. Właśnie dlatego wypożyczamy tego lepszego, gdy mamy dwóch młodych na tę pozycję. Osobiście wolę mieć jednak wszystkie młode gwiazdki u siebie.
Co do mentorów, sprawdzałem to przez dość długi czas. Nie ma to większego wpływu. Na podanych screenach część miała mentorów, część nie - wszyscy są graczami światowej klasy.

pzremko, nieprawda ; ) Mam jeszcze na kompie save z polskiej ligi i spokojnie produkuję graczy na europejski poziom, prawdą jest natomiast, jak wyżej napisałem, że niestety Polacy nie stanowią (jeszcze) o sile zespołu. Cóż, taki ligi, infrastruktury, pewnie po jeszcze kilku sezonach coś się zmieni. Co do pozwoleń, sprawdź, czy mają jakieś występy w juniorskich reprezentacjach swoich krajów, to pomaga. Poza tym możesz mieć klub filialny, do którego wypożyczasz tych, którzy nie otrzymali pozwolenia. Nie hamuje to ich rozwoju, ale jest czasochłonne. Tam może się jednak przebić do reprezy i przy próbie podpisania nowego kontraktu może dostać pozwolenie na pracę o wiele szybciej.
Nic takiego nie zaobserwowałem. Miałem co prawda okres, kiedy Arsenal miażdżył wszystko i wszystkich, ale głównie za sprawą Adebayora, który strzelał po 45 goli na sezon, jednak kolejni strzelcy nie notowali tylu bramek.

Ayala, zzizz z dodatkowymi tłami stadionów.

NORMAN, po prostu niektórzy szybciej się rozwijają, inni wolniej. Zobacz na Formicę w wieku 18 lat. Nigdy bym nie przypuszczał, że regularnie będzie najlepszym asystentem ligi. Nie pamiętam, czy przydzielałem mu mentora. Jeśli można to gdzieś sprawdzić, daj znać. Halit, który jak widać szwendał się po różnych klubach ze względu na brak pozwolenia na pracę, na pewno nie miał mentora, a co sobą prezentuje widać gołym okiem. Jak masz chęci, to możesz zapisać przed przydzieleniem mentora, pograć trochę z mentorem, zapisać na inny plik i zobaczyć jak będzie wyglądał bez mentora. Nie będzie praktycznie żadnej różnicy w atrybutach, może nauczył się jednak jakiś specjalnych zagrań.

kaka222, po sezonie zarząd da ci znać, jakie inwestycje przeprowadzi.

loswariatos, atrybuty to nie wszystko. Często się zdarza, że zawodnik na pozór gorszy osiąga lepszą średnią, gra po prostu lepiej. Jeśli masz dobrych scoutów możesz (i powinieneś) śmiało im zaufać. Każdy ma swoja filozofię, to wiadome : )

Jacko, według mnie nie ma różnicy. Zauważ, że na wypożyczeniach w niegrywalnych zespołach system też liczy zawodnikom mecze, przyznaje oceny itd. Gdyby to nie działało, wtedy jak rozwijaliby się tamtejsi piłkarze? Dla przykładu - nie ma w grze wielu lig z Afryki, a mimo to można dorwać z tamtejszych klubów dobrych, rozwiniętych zawodników. Osobiście, jeśli już muszę oddać zawodnika, wypożyczam go raczej tylko do filialnych chyba, że pojawi się propozycja z jakiegoś naprawdę dobrego klubu.

13adi13, z tym różnie bywa. Na szczęście mam całkiem niezły sprzęt i wszystko idzie dość szybko. Gdy tworze nową taktykę, albo chcę dogłębnie zanalizować grę drużyny, to oglądam całe mecze. Gdy wszystko dobrze wygląda przechodzę na kluczowe sytuacje.

dinor913, młode talenty dajesz do pierwszej drużyny i trenują tak jak pierwszy skład. Było napisane w tekście.

pawlik09, twoi juniorzy muszą być w drużynie U-X, żeby mogli trenować według juniorskich reżimów.

Znowu się rozpisałem ; <

pawlik09 Partyzant

0

12.01.2010, 17:26    #3
zzizz z dodatkowymi tłami stadionów
te tła z kąd moge pobrać ?

pawel24wawa Partyzant

0

15.01.2010, 10:19    #4

Bobi napisał:

cóż, pozostaje tylko testować :)

Powiedz mi czy mozesz mi wyslac te rezimy taktyczne na maila gdyz z pliku ktory jest podany w linku do pobierania jest jeden rezim taktyczny - BRAMKARSKI.

bardzo prosze o kontakt Ciebie lub kogos kto ma kompletne rezimy trenerskie:)

amba Partyzant

0

26.01.2010, 15:22    #5
co ta z skórka AgreSsiveStyle

amba Partyzant

0

26.01.2010, 15:24    #6
co to za skórka AgreSsiveStyle?

Mirkowski Partyzant

0

06.03.2010, 01:20    #7
świetny poradnik :)

qstosh Przodownik pracy

Grupa: Ekspert

0

06.03.2010, 08:31    #8

amba napisał:

co to za skórka AgreSsiveStyle?

Gdybyś poczytał powyższe posty, nie musiałbyś zadawać tego pytania ponieważ już kilku użytkowników wyjaśniało co to za skórka. Powtórzę i poślę linka to może już nie będą padały kolejne pytania o nazwę tej skórki.

Skin nazywa się Zzizz i można go pobrać np. tu: Zzizz skin for FM2008

grzegorz@ Partyzant

0

10.03.2010, 13:09    #9
mógłby ktoś odświeżyć link z tym treningiem ???

z góry dziękuję ;]

Kacper125 Partyzant

0

14.04.2010, 19:15    #10
ja używam tego reżimu treningowego lecz nie ma takich dobrych efektów wydaje mi się że porównywalne z treningiem ogólnym
jeżeli ktoś miałby screena byłbym wdzięczny
aha ma ktoś screena Ariela Borysiuka z 2015 roku albi i lepiej bo chciałbym zobaczyć jakie ma staty
pzdr

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.