Skórki

Siple Ultimate Rosenberg | 19.02.2008 02:11 | wersja gry: FM 2008 | kategoria: Skórki

Komentarze do materiału

Magic Partyzant

Grupa: Ekspert
Poziom ostrzeżeń: 0

0

19.02.2008, 02:26    #1
Sposób instalacji w języku polskim:

1. Całość wypakowujemy do: Moje Dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2008/skins*

* - podane stworzyć

2. Uruchamiamy grę, w ustawieniach klikamy na zakładkę dźwięk i obraz, zmieniamy skórkę na pożądaną, zaznaczamy odświeżanie skina, po czym zatwierdzamy.

3. Po poprawnym wykonaniu wszystkich funkcji możemy cieszyć się królem w nowej szacie.

Tzar Przodownik pracy

Grupa: Użytkownik

0

19.02.2008, 07:05    #2
Ładny, kolorowy skin. Trzeba się przyzwyczaić do skrótów literowych zamiast ikonek na górnym pasku. Ogólnie podoba mi się - chyba po raz pierwszy w FM 08 przesiądę się ze standardowej skórki.

Ciekaw jestem, co myśli Pucek.

Pawisco Weteran Wojny Ojczyźnianej

0

19.02.2008, 10:10    #3
Genialny skin! Mialem go juz w 07 i bardzo mi sie podobal. Naprawde warto zobaczyc.

karo.las Żołnierz frontu ideologicznego

0

19.02.2008, 19:28    #4
Skin ogólne prezentuje się świetnie ale mam problem z działaniem bocznego panelu. Wybierając np. Sprawozdanie asystenta (bądź inną zakładkę u dołu ekranu) okienko z dalszą częścią polecenia znika zanim zdążę na nie najechać kursorem. Myślę, że jest ono trochę za daleko. Można probować wybierać polecenia strzałkami albo po co kiedy mam mysz? 0o Ma ktoś jeszcze taki problem? Poniżej zamieszczam screen z położeniem okienka.

Pucek Stachanowiec

Grupa: Moderator

0

19.02.2008, 20:00    #5
Początkowo przeczytałem sobie o co biega w tym Siple Ultimate, czyli że jest to skórka. Jak to zwykle bywa pominąłem ten temat bo mnie po prostu takie coś nie interesuje. Jednak przez wzrok przeleciało mi Pucek. Wszak, że nie doszukałem się screenów postanowiłem pobrać i zobaczyć abym mógł coś napisać o moim myśleniu, skoro to tak ciekawe :D
Ogólnie to i tak nawet jakby ten skin był cud, miód to i tak wierny tradycji zostanę przy standarodwej skórce. Jednak...kiedy zobaczyłem, że będe czekał na skina 45 minut, czyli tyle ile nudzę się na fizyce to postanowiłem udać się na poszukiwania skina w internecie. Z pomocą przyszło SORTITOUTSI. Myślę, zobaczę screeny i napiszę co sądze. http://www.sorti(...)eid=5887 napisano, że skin z FM07 wraca w lepszej formie. Ciekawe. Krótko mówiąc szkoda było na to czasu. Ze skina podoba mi się tylko trwa w tle. Nie podoba mi się prawostronny styl (chyba, że jest lewostronny do wyboru), niepoprawne językowo i brzydko się prezentujące skróty np. Ho czy Sq, w dodatku nie są po polsku, jest ogólnie za zielono jak w domu wariatów, kolorki na jęzorki jak Manager czy World także nie przypadły mi do gustu, co do meczówki to prezentowany wynik jest jakby w ramce od linijki, mania kątów, prostych linii. Ogólnie to nie przypadł mi do gustu, co innego że nie mógł po prostu (tradycja). Jeżeli jeszcze kogoś interesuje co myślę, to można pogadać na GG. Numeru sobie poszukajcie bo już podawałem wiele razy, choćby w Zagrajmy przez internet.

Nie wiedziałem, że aż tyle można napisać w związku ze skinem. A to jest sztuka.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

Pawisco Weteran Wojny Ojczyźnianej

0

19.02.2008, 23:09    #6
Hmmm po dluzszym testowanie zauwazylem pare minusow, lacznie z przykladem karo.lasa. Jak gram mecz na kluczowych to gdy nie ma zadnej akcji zamiast powrocic mi do widoku laczonego, widze ciagle puste boisko i tak do nastepnej akcji... :/

karo.las Żołnierz frontu ideologicznego

0

20.02.2008, 19:15    #7
@Pawiso
Błąd z pustym boiskiem miewałem też na innych skinach, da się go przecierpieć ale to znikające okienko mnie irytuje xD Autora ratuje kolorystyka, która działa kojąco na moje nadszarpnięte nerwy^^

Komar Młody aktywista

0

06.03.2008, 22:01    #8
To ze jest puste boisko to tak było i w wersji 8.0.0, mnie bardziej irytuje fakt że brak tam polskich liter, ale ci dziwniejsze, nie wszystkich, tylko tych mających 'kreseczkę' na górze, czyli ć, ś, ź, ń, wie może ktoś jak to obejść??
Na początku było nic. I rzekł Bóg: „Niechaj stanie się światłość” i dalej nic nie było, tylko teraz można to zobaczyć. - Terry Pratchett

united46 Partyzant

0

13.03.2008, 13:41    #9
ej , coś się spierdoliło bo wypierdala błąd pobierania , a tak poza tym to serwery macie zajebane ,,,,,a fuj

shreku96 Partyzant

0

13.03.2008, 13:56    #10
ej a czy zeby miec skina trzeba zagrac nowa gre czy bedzie działac na wczytanej grze ??? Prosze o odpowiedz

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2018 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.