Ligi

Reforma Ekstraklasy 2018/19 by spuavick spuavick | 18.11.2017 11:50 | wersja gry: FM 2018 | kategoria: Ligi

Komentarze do materiału

spuavick Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

+1

15.12.2017, 04:25    #1
wg pomysłu Bońka:
ESA
Spadek ostatnich 3. zespołów
1. Liga
Awans
Bezpośrednio dla 2. pierwszych drużyn + dla zwycięzcy baraży zespołów z miejsc 3-6 (rozgrywane w dwóch rundach po jednym meczu na stadionie drużyny, która w lidze zajęła wyższe miejsce)
Spadek
Tak jak obecnie - ostatnie 3. zespoły plus jeden gra w barażach z zespołem 2. Ligi

Wg. Bundesligi
ESA
Spadek ostatnich dwóch zespołów, 16. zespół gra baraż z 3. zespołem 1. Ligi

1. Liga
Awans
Dwa pierwsze zespoły + 3. zespół gra baraż z 16. drużyną ESA
Spadek
Ostatnie dwie drużyny + jedna gra baraż z 3. zespołem 2. Ligi

sokol1989 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

15.12.2017, 18:59    #2
Witam, czy mógł by ktoś z ESA wg Bonka usunąć limit obcokrajowców z poza UE ? Z góry dziękuje :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution