Komentarze do materiału

sylweek Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

24.02.2010, 15:52    #1

MagnificoManager napisał:

Wiesz co to jest PA? Bo jeżeli tak to chyba z rozumowaniem ciężko...

PA-Potential Ability czyli potencjal zawodnika.Chodzi mi o to ze wcale nie PA czyni gracza dobrym i tyle.Moze miec duzo ale bedzie slabszy od kogos kto ma wcale niewiele PA.I nie madrzyj sie naprawde tylko przyznaj mi racje xD.Czesto dlatego sciagam mlodego zawodnika i patrze jak sie rozwija.Po paru latach gosciu z PA powiedzmy 140-150 bywa lepszy od takiego co ma 175-180.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.02.2010, 15:53

MagnificoManager Żołnierz frontu ideologicznego

0

24.02.2010, 17:39    #2
Szkoda tylko, że twierdzisz tak na podstawie obserwacji zawodnika w wieku 19 lat. Nie sądzisz, że taki zawodnik ma jeszcze sporo czasu by się rozwinąć?

kapitannorek Partyzant

0

25.02.2010, 11:43    #3
Ja nie mam tyle wytrwałości, żeby grać przez 20 czy 30 sezonów jedną
drużyną, ale zawsze staram się osiągnąć możliwie najwyższe cele i nie
odchodzę przy byle niepowodzeniu. Nie zaczynam też od gry potentatami,
ponieważ to żadna frajda od razu wygrywać kilkoma bramkami z każdym.
Dużo przyjemniej budować potęgę klubu mniej utytułowanego i znanego, a już najlepiej jakiegoś mikrusa z 4 czy 5 ligi. W
FM 2010 zacząłem od gry Legią [kłoci się to z teorią jakiegoś słabiaka-choć mimo, że jestem kibicem Legii nie uważam, że jest jakąś wybitną drużyną na polskim podwórku-ale musiałem oswoić się z nowym FM, gdyż poprzednio grałem w
wersję 2006, a zaszły poważne zmiany od tamtej pory). Po 4 sezonach (w tym czasie 3 mistrzostwa)
przeniosłem się do 2 ligi hiszpańskiej (Real Sociedad San Sebastián) na
2 sezony. Zostałbym w Realu S. dłużej, ale nagle dostałem propozycję
objęcia posady w Lazio Rzym. Akurat w sezonie, kiedy Lazio grało
słabiutko i było na dnie tabeli chcieli mnie wyrwać z Realu S. Mnie,
młodego managera, który w sumie nic nie osiągnął. Zgoda, wygrałem 3 razy
ligę Polską z Legią, ale czy to świadczy o umiejętnościach? Wątpliwe.
Chyba większym sukcesem był awans w pierwszym sezonie z przeciętniakiem
(Realem S.) do Primiera Division i walka o utrzymanie. A tu nagle Lazio
mnie chce. Podpisałem kontrakt, ale nie porzuciłem Realu S. od razu,
dokończyłem sezon na 11 pozycji (więc bez rewelacji). I zacząłem przygodę z Lazio, które było
rozbite, w dołku, z długami i niskim budżetem transferowym, a poprzedni
sezon zakończyło na 15 miejscu. Poszperałem na rynku i znalazłem w
rezerwach Interu i Milanu kilku niezłych graczy (najpierw wypożyczenia, później kupno)
Dokonałem też małej wyprzedaży we własnych szeregach, żeby podreperować budżet. I tak budowałem potęgę włoskiego średniaka.
Teraz tj. po 7 sezonach mam na koncie 4 mistrzostwa Włoch, 2 vicemistrzostwa, 1 trzecie miejsce, 1 puchar Włoch, 4 Superpuchary Europy, 4 zwycięstwa w Lidze Mistrzów z rzędu, przy okazji sięgnąłem też po mistrzostwo Afryki z Egiptem, Mistrzostwo Świata i 3 miejsce na kolejnych MŚ z Urugwajem. I cóż...zrobiło się nudno. Czas zmienić otoczenie. Tym razem chciałbym zbudować prawdziwą potęgę od podstaw, gdzieś gdzie diabeł mówi dobranoc, gdzieś na prowincji Anglii. Zacząć jak najniżej i wspinać się pomału do 1.ligi.

LosiekNce Partyzant

0

28.03.2010, 12:46    #4
Ja osobiście postanowiłem podjąć się dzisiaj walki o utrzymanie w 1 lidze polskiej drużyną Motoru Lublin . Krótko mówiąc ligowym biedakiem zarówno kadrowym jak i finansowym . Pozdrawiam

terb91 Partyzant

0

24.08.2010, 22:46    #5
Jeżeli chodzi o mnie, to właśnie zacząłem karierę podobną do kolegi LosiekNce, tyle, że Stalą Stalowa Wola, z której nie mam zamiaru robić europejskiego potentanta (no może, kiedyś;)), a jedynie polską kuźnię talentów;), ale na początek przydałoby się utrzymać na zapleczu naszej ekstraklasy i poprawić trochę sytuację materialną (Stali oczywiście)xD

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.08.2010, 22:49

mahdi Wróg ludu

Poziom ostrzeżeń: 3

0

25.05.2013, 01:20    #6
50 sezonów w trzech ostatnich football managerach?... Z całym szacunkiem - 50 sezonów to ja "robię" przez pół roku.... Od początku mojej przygody z FM (wtedy CM 01/02) - mam na koncie 1000 sezonów. Bo jestem chory psychicznie. Zacząłem grać w wieku 25 lat, teraz mam 37.

oldboy Partyzant

0

17.11.2013, 22:25    #7
Widzę, że to "długowieczny" temat, więc też coś dorzucę ;-). Otóż paradoksalnie uważam, że aby zagrać dłuższą karierę, należy dać sobie czasem na wstrzymanie - taki urlop. Zostało tutaj napisane, że najlepiej co dzień rozgrywać 1 mecz, a ja myślę, że to ryzykowna taktyka, która stosowana zbyt długo może prowadzić do wypalenia, po którym można i pół roku nie spojrzeć na FMa. Mówię to oczywiście z własnego doświadczenia. Na własną grę w FMa trzeba spojrzeć jak na piłkarza, którego się prowadzi. Piłkarz nie może dzień w dzień robić tego samego no i czasem musi też odpocząć dłuższą chwilę, by nie zostać zajechanym. Tak samo wirtualny manager, jeśli przegapi moment znużenia grą i zabrnie za daleko, może się wypalić.
Wesołe jest życie staruszka.....

Tomek83 Partyzant

0

17.11.2013, 22:42    #8
Dla mnie kazda gra konczy sie max po 8 moze 9 sezonach gdy jedyne nazwiska pilkarzy to te wymyslone przez gre wtedy konczy sie przyjemnosc z gry i mnzna zaczac kims innym a w 14 szkoda ze np w takim Hutniku w 3 lidze nie da sie nikogo wziac z wolnego transferu co zdaza sie poraz 1 wszy

piotrp504 Partyzant

0

17.11.2013, 22:45    #9

"oldboy" napisał:

Widzę, że to "długowieczny" temat, więc też coś dorzucę ;-). Otóż paradoksalnie uważam, że aby zagrać dłuższą karierę, należy dać sobie czasem na wstrzymanie - taki urlop. Zostało tutaj napisane, że najlepiej co dzień rozgrywać 1 mecz, a ja myślę, że to ryzykowna taktyka, która stosowana zbyt długo może prowadzić do wypalenia, po którym można i pół roku nie spojrzeć na FMa. Mówię to oczywiście z własnego doświadczenia. Na własną grę w FMa trzeba spojrzeć jak na piłkarza, którego się prowadzi. Piłkarz nie może dzień w dzień robić tego samego no i czasem musi też odpocząć dłuższą chwilę, by nie zostać zajechanym. Tak samo wirtualny manager, jeśli przegapi moment znużenia grą i zabrnie za daleko, może się wypalić.

każdy ma inny styl i nie każdy ma czas na rozgrywanie jednego sezonu w jeden dzień a ja właśnie mam taką mała dewizę że rozgrywam dziennie maksymalnie dwa mecze na więcej mnie nie stać chwilowo jestem w połowie sezonu 2017/2018 czyli szósty sezon Napoli i jak na razie nudą nie wieję wręcz przeciwnie wciągnęło mnie na maksa jest to najdłuższa kariera w całym fm a gram od numerka 07
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution