Manifesty

Poławiacze pereł Shrek | 09.10.2019 10:08

Komentarze do materiału

Shrek Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

09.10.2019, 10:09    #1
Mam nadzieję, że artykuł się spodobał i uznacie, że taki cykl może nieco rozruszać forumową dyskusję. Gdyby przynajmniej 10 użytkowników zostawiło tutaj komentarz, to obiecuje, że pojawi się druga część, z kolejnymi newgenami do ocenienia.

SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Grupa: Moderator

0

09.10.2019, 11:36    #2
Oczywiście wszystko zależy też od kontuzji, ale spróbujmy.

Paul Carmichael – 2/3
Póki co wygląda solidnie jak na Ekstraklasę, dosyć niski jak na środkowego obrońcę (na prawego z takim dryblingiem i dośrodkowaniem się nie nadaje), słaby fizycznie. Co do raportu scouta to ma 3 poważne minusy jak na swoją pozycje na boisku - niestabilna forma, słaba gra w powietrzu, złe decyzje.
Cleber Augusto - 3
Scout niby twierdzi, że będzie fantastycznym graczem, ale gość ma 19 lat i wygląda jako tako, bardzo dobrze tylko fizycznie. Może to być też moje uprzedzenie do „defensywnych napastników”
Lee Coates – 3
Trochę myślenie życzeniowe, bo ma braki fizyczne i sporo wad, ale ma potencjał, żeby być solidnym lewym obrońcą i to nie tym na wskroś defensywnym.
Naoki Omichi - 4
Gość wygląda niby słabo wg gwiazdek, ale to tradycyjny przecinak, czyli jest (prawie) idealnie skrojony atrybutami do swojej pozycji, a ma jeszcze czas na rozwój. Takie wady, to też nie wady. Wbrew pozorom może być bardzo solidnym graczem czołowych klubów - zawodnik od czarnej roboty.
Massimo Paton – 2/3
Najtrudniej mi go ocenić, jest taki nijaki w atrybutach, sporo wad. Jednak nie skupiałbym się na nim za bardzo.

Co do zdjęć w manifeście, to przeczytaj proszę poradnik Bolsona, bo trudno ogarnąć co jest na screenach ;)
http://www.cmrev(...)ora.html

Shrek Partyzant

0

09.10.2019, 11:55    #3

"SuperZiemniak" napisał:

Oczywiście wszystko zależy też od kontuzji, ale spróbujmy.

Co do zdjęć w manifeście, to przeczytaj proszę poradnik Bolsona, bo trudno ogarnąć co jest na screenach ;)
http://www.cmrev(...)ora.html

Dzięki ślicznie - poprawiłem na maksymalną dopuszczalną szerokość - 580.

Nuken_2016 Partyzant

0

09.10.2019, 15:38    #4
Tylko skąd tu 10 użytkowników wytrzasnąć :)

Viique Młody aktywista

0

09.10.2019, 19:00    #5
Nigdy nie grałem tak mocnym klubem jak ManU, więc trudno mi ocenić zawodnika z perspektywy tak dużego klubu.

Paul Carmichael - 2
+ w kadrze U-19 Anglii
+/- przeciętne PA
- niskie startowe CA
- przeciętne kluczowe atrybuty
- stabilność formy

Cleber Augusto - 4
+ osobowość
+ stabilność formy
+ wysokie atrybuty fizyczne
+/- wysokie CA (wystarczająco dobry na ligę belgijską, ale już ma 19 lat)
+/- stosunkowo wysokie PA

Lee Coates - 3
+ w kadrze u-19 Anglii
+ już zagrał w jednym meczu seniorów
+ stabilność formy
+/- osobowość
- podatność na kontuzje
- przeciętne kluczowe atrybuty

Naoki Omichi - 2
+ osobowość
+ wysokie atrybuty kluczowe i fizyczne
+ gra w meczach seniorów
+/- w kadrze u-19 Japonii
- dalej siedzi w Azji i nikt go nie odkrył
- przeciętne PA

Massimo Paton - 3
+ wysokie atrybuty fizyczne i psychiczne
+ osobowość
+ stabilność formy
- słabe atrybuty fizyczne
- nie gra w kadrze
- brak zainteresowania innych europejskich klubów
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

Shrek Partyzant

0

10.10.2019, 11:55    #6

"Nuken_2016" napisał:

Już 4 się udziela w tym temacie. Może Ty dasz się przekonać do wyrażenia swojej opinii?

"Viique" napisał:

Nigdy nie grałem tak mocnym klubem jak ManU, więc trudno mi ocenić zawodnika z perspektywy tak dużego klubu.

Także nie grałem aż tak mocnym klubem jak ManUtd. Korzystając z tego,że mam sejwy z wcześniejszych lat, stworzyłem menadżera, dodałem go jako menadżer Czerwonych Diabłów i nakazałem szukać scoutom co ciekawszych 16 - 18 latków.

Także podam swoje typy, jeszcze zanim sprawdzę jak obecnie się prezentują:

Paul Carmichael - silne 2 lub słabe 3. Nie będzie na tyle dobry by przebić się do reprezentacji Anglii, ale będzie solidnym graczem słabszych klubów Premier League - silnych Championship. Co do niskiego wzrostu - ma zaledwie 16 lat,więc jeszcze o te 4 cm może podrosnąć. Decyzje także można zwiększyć poprzez mentoring. Gdybym miałgo jednak u siebie w naborze - INWESTUJE.

Cleber Augusto - mocne 3 z ewentualnością na 4, z wyjątkiem braku występów w reprezentacji Brazylii - zbyt duża konkurencja. Ale gdy uda mu się zaliczyć sezony z dużą ilością bramek, ktoś powinien go sprowadzić. W naborze - INWESTUJE.

Naoki Omichi - mocne 4. Zawodnik, który najbardziej z 5 mi się podoba. Odpowiedni charakter, solidne atrybuty pozwalające na to, by już teraz go wystawiać w mniej ważnych spotkaniach. W naborze INWESTUJE.

Lee Coates - mocna 2, ale to jemu daje najmniej szans na wybicie się w dorosłej piłce. Dużo wad + podatność na kontuzje + niskie sportowe zachowanie + dosyć wysoki temperament. W naborze - INWESTUJE, chyba że mam lepszego kandydata na lewego obrońcę.

Massimo Paton - nie gra w reprezentacji młodzieżowej, ale gra w reprezentacji seniorskiej! Mocne 3, ale w Europie raczej kariery nie zrobi. Prędzej na kontynencie Północnoamerykańskim, przez problemy aklimatyzacyjne i odnajdywanie się w szatni ( chociaż tu może być problem z szatnią Czerwonych Diabłów). W naborze - nie inwestuje, chyba, że nie mam innych kandydatów, ewentualnie najpierw staram się zwiększyć mu wykańczanie akcji.

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

+1

10.10.2019, 20:24    #7

"Nuken_2016" napisał:

Zawsze możesz sięgnąć po wzorce i napisać coś ze swojego dubelkonta, piotrp504 :)
twitter.com/Ceyvol

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.