Komentarze do materiału

romantico Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

09.10.2017, 23:32    #1
Jeżeli te dwie pierwsze nowinki mają być tym co ma zachęcać do zakupu (nie dotyczy: starych taktycznych wyjadaczy), to czarno to widzę.

Viique Młody aktywista

0

10.10.2017, 01:04    #2
Jest mały problem - nie widać piłki...
www.rysunkowo.y0.pl - strona z moimi pracami

Konradbis Partyzant

0

10.10.2017, 08:28    #3
Każdy kto miał ją kupić to pewnie już to zrobił nawet gdyby SI zmieniło tylko numer z 2017 na 2018 to i tak znaleźli by się tacy co by ją kupili. Pewnie dlatego miesiąc przed premierą a 2 tygodnie przed betą nadal niewiele wiadomo o grze. Tak samo było z FM-EM 17. SI liczy że sprzeda jak najwięcej kopi zanim ludzie zobaczą ile błędów jest w grze

lucjanos Partyzant

+1

10.10.2017, 11:51    #4

"Konradbis" napisał:

Każdy kto miał ją kupić to pewnie już to zrobił nawet gdyby SI zmieniło tylko numer z 2017 na 2018 to i tak znaleźli by się tacy co by ją kupili. Pewnie dlatego miesiąc przed premierą a 2 tygodnie przed betą nadal niewiele wiadomo o grze. Tak samo było z FM-EM 17. SI liczy że sprzeda jak najwięcej kopi zanim ludzie zobaczą ile błędów jest w grze

Znowu płacz... W tak skomplikowanej grze, pełnej zależności, muszą znaleźć się błędy. Jest to wkalkulowane w produkcję. Przy Fm 2017 bawiłem się bardzo dobrze i uważam, że była jedną z lepszych edycji od czasu FM 2012. Najnowszą część także już kupiłem i na pewno kupię kolejne. A zrobię to choćby z szacunku dla twórców za grę, która od ponad dwudziestu lat sprawia mi sporo frajdy. W sumie fajnie, że twórcy dozują informacje o nowinkach, bo wtedy jest większe oczekiwanie na efekt końcowy i duża doza niepewności. Przy FM 2017 to się sprawdziło, to czemu mieliby z tego zrezygnować ? A do zakupu nikt nikogo nie zmusza. Można cierpliwie poczekać do premiery i recenzji i wtedy zdecydować.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.10.2017, 11:52

Konradbis Partyzant

-2

10.10.2017, 13:09    #5
Mam prawo krytykować uważam że twórcy od jakiegoś czasu olewają graczy. Płakać będą Ci co kupili tę grę, może nie wszyscy, Ci co są ślepo zakochani w grze nie będą dostrzegać błędów, im SI wciśnie garść kamieni i wmówi że to złoto, ale nie winie ich za to sam kiedyś stanął bym murem za FM-EM. Piszesz o zależnościach? To je opisz i udowodnij że mają jakikolwiek wpływ na rozgrywkę. Takie zależności że SI zapomniała że Hiszpania leży w Europie i w FM-ie występowała w Pucharze Azji

lucjanos Partyzant

0

10.10.2017, 13:29    #6
To przedstaw przykład teraźniejszej gry, która nie zawierała w momencie premiery błędów. Deweloperzy mają świadomość, że w dobie internetu załatanie bugu to chwila. Pewnie dlatego tworzą gry trochę nonszalancko oszczędzając na testach, ale akurat FM w swojej złożoności jest dobrym produktem w momencie premiery. Pamiętaj, że gry tworzy zespół ludzi, nierzadko kilkudziesięciu czy kilkuset. W takim procesie produkcji nietrudno o błąd, czy niedopatrzenie.
A że twórcy/producenci od jakiegoś czasu mają klienta końcowego za głupka, to wiadomo nie od dziś. To znak czasu i dotyczący wszystkich kategorii, nie tylko gier.

romantico Partyzant

0

10.10.2017, 14:10    #7
Ja także uważam, że edycja 2k17 jest udana, jednak irytują błędy, które nie są od obecnej edycji a ciągną się od kilku edycji. Np. Prowadzę PL klub - mam na plusie 15 mln euro - w przeciągu kilku kilku lat podniosłem budżet płacowy ponad pięciokrotnie a za xxxx zarząd nie może podnieść budżetu płacowego sztabu. wiesz od ilu lat jest ten problem?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.10.2017, 14:10

Stilion Partyzant

0

10.10.2017, 20:17    #8
Kulkowa kamerka w 3d. Great! Bd gra w gre! To na bank poprawi grywalnosc i bede mial wglad na tych co obijaja sie na boisku :)
Zas jesli chodzi o bledy to naprawia je w ciagu kilku tyg od premiery. Bez spiny. Zas ograniczenia nalozone na PL kluby faktycznie sa smieszne czasem.

kibic_wierny Partyzant

0

11.10.2017, 20:53    #9
Sprawa budżetu płacowego dla sztabu ciągnie się od wielu wydań Fma. Dla mnie to duże niedopatrzenie, że jako manager nie mam na to pływu.
Kolejna sprawa jest budżet transferowy. Chciałbym aby zarząd pytał na co przeznaczyc niewykorzystane środki na koniec okresu rozliczeniowego, np. mógłbym zdecydować że pieniądze idą na spłatę zadłużenia lub na nowy stadion ewentualnie na kolejne transfery.
I tak kupię kolejna wersją, ale chciałbym dożyć tych zmian :)

Foxyr Partyzant

0

11.10.2017, 23:41    #10
Szczerze? Mimo, że film jest w beznadziejnej jakości (albo to ja nie umiem ustawić lepszej, nieważne zresztą) i mimo, że to w sumie niewiele zmienia to dla mnie najlepsza spośród zapowiedzianych zmian.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution