Manifesty

Nie mogę spać Ceyvol | 07.09.2018 04:10

Komentarze do materiału

SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Grupa: Moderator
Poziom ostrzeżeń: 0

0

07.09.2018, 12:18    #1
Jestem przeciwnikiem wulgaryzmów na forum, ale O KURWA

A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Grupa: Administrator

+1

07.09.2018, 20:34    #2
Znam sprawę niemal od początku jej trwania, i ciągle wierzę, że wkrótce nastąpi ten moment, że medycyna rozwiąże problem Ceya.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

Bolson Minister ds. Nagłych

0

08.09.2018, 10:19    #3
Nie znoszę tych tekstów przez ich moc i wydźwięk. Przez to że wciągają tak, że musisz przeczytać od deski do deski, bo na końcu, choć znasz sytuację to masz nadzieję, że rozstrzygnięcie będzie inne. W takich sytuacjach jak ta liczy się tylko zdrowie. Wszystko inne, łącznie z tą stroną, to tylko sposób żeby nie zwariować.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

szczepek Młody aktywista

Grupa: Użytkownik

0

09.09.2018, 00:42    #4
Ceyvol, trzymaj się, dbaj o siebie i zdrowia życzę!

Rafał9595 Revolution Update Team

+1

13.09.2018, 22:22    #5
Człowiek się już wciągnął na poważnie w lekturę, zapadł w poważny nastrój, pojmuje powagę sytuacji a tu nagle wszystko to burzy porównanie do Just 5 xD

Tak na poważnie to nie dam Ci tego czego nie chcesz bo i po co. Wystarczy że napiszę, że jesteś kolejnym przykładem dla mnie abym rzucił palenie. W wieku 21 lat po przebiegnięciu 2 kilometrów płuca wysiadają, żenada. Chyba muszę wziąć sobie Twoje słowa do serca.

I przykre też, że kilkumiesięczną przerwę w manifestach przerywa taki tekst... Ceyvol, pamiętasz to opowiadanie co Ci pisałem że na panel wrzuciłem i tam sobie tkwi (o Skonto)? Sprawdzaj, dawaj znać, czas tu coś trochę rozruszać
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

Chod Żołnierz frontu ideologicznego

0

14.09.2018, 14:58    #6
Tego się nie spodziewałem.

Zresztą, kto by się spodziewał. Młody jest, cały świat przed nim, rzeczy nie zdarzają się tak nagle. Wpadłem tu dziś pierwszy raz od dawna i czytam coś takiego, niezbyt przyjemne uczucie. Życzę Ci pogody ducha, bo to chyba przyda się tutaj najbardziej.
#TeamTyniec

undertheskin Partyzant

0

18.09.2018, 21:08    #7
Nigdy Ceyvola nie lubiłem za jego nieuzasadnioną miłość do Football Managera :). Często krytykowałem grę, podczas gdy Ceyvol jej bronił. Nie będę życzył Ci zdrowia, Ceyvol, ani się nad Tobą litował. Nie potrzebujesz tego, jak sam napisałeś, zresztą litość jest dla przegranych Przyznam się jednak, że w ciągu tych dziesięciu lat odkąd zacząłem tu zaglądać, to jedyny tekst na tej stronie, który mnie poruszył.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.