Komentarze do materiału

vicomino Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

19.09.2017, 18:21    #1
Ponownie zakończenie jak niegdyś w "Klanie" :) W Europie się nie dajesz więc super. Tylko się zastanawiam, czy nie za często rotujesz składem (choć nie jestem pewny czy ta rotacja jest faktycznie duża bo mi się te nazwiska bośniackie mylą :)) ? Aż takiego natężenia meczów chyba nie masz? Ja bym zostawił jeden skład na ligę i europejskie puchary, do tego 7-8 nieco słabszych zawodników na zmiany i puchar kraju, reszta młodziki.

Shrek Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

19.09.2017, 19:38    #2
Prawdę powiedziawszy sam na razie szukam optymalnego ustawienia na Europę. Do grania na wysokim poziomie mam jakiś 14 - 15 zawodników + młody Milosević, który w lidze radzi sobie słabiej niż w Europie. Więc sam na razie szukam tego składu na Europę.

A rotacja, jest, bo prawdę powiedziawszy, poza Zrnijskim Mostar i FK Sarajewo, pozostałych uznaje za sparingpartnerów, z którymi pewnie przegram, ale oni i tak gdzieś indziej pogubią punkty. Prawdziwe mecze zaczną się na wiosnę.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution